Де на Волині провести казковий відпочинок?

Ірина Гайдучик, представниця Асоціації підтримки та розвитку ОСББ та ОСН, опублікувала на порталі Merezha.ua статтю, присвячену відкриттю нового туристичного маршруту на Волині

Ірина Гайдучик, представниця Асоціації підтримки та розвитку ОСББ та ОСН, опублікувала на порталі Merezha.ua статтю, присвячену відкриттю нового туристичного маршруту на Волині. Маршрут розроблено за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

Де на Волині провести казковий відпочинок?
Ірина Гайдучик

Чи часто ми можемо подарувати нашим дітям казку? За щоденними турботами, і шаленим темпом життя ми забуваємо, що дітям хочеться казкових пригод, вражень, барв, які наповнюють чарівний світ дитинства.

У допомогу батькам, котрі не знають як же організувати дозвілля дітей цікаво і з користю, на Волині відкрили туристичний маршрут «Магія Волинської казки», що пролягає неподалік обласного центру через села Переспа, Любче, Козин та Рудка-Козинська. Тут дітей чекає незабутня казкова феєрія: прямо на очах оживають казки «Рукавичка», «Івасик-телесик», «Коза-Дереза». Діти мають можливість познайомитись із казковими героями, зробити з ними фото на пам’ять і стати частиною великої казкової родини.

У «Магії Волинської казки» Ви зможете відпочити з сім’єю за межами задушливого міста й проникнутись духом сільського життя. Тут створені умови для відпочинку та розважальна програма і дітям, і дорослим: для дітей у перервах між захоплюючими постановками казок працюють тематичні й анімаційні майданчики, організовуються веселі ігри та забави, а також проводяться майстер-класи з виготовлення ляльок-мотанок і лозоплетіння. А батьки тим часом мають змогу відпочити і почастуватися автентичними українськими стравами.

Слідуючи сімейним маршрутом, усі бажаючі можуть відвідати «уроки живої віри», під час яких настоятель Троїцького храму пояснить основні християнські засади, розкаже про різні релігійні обряди і відповість на усі Ваші запитання.

Завітайте в гості до Волинської казки разом із сім’єю і подаруйте дітям незабутні враження від чарівного світу казок!

Контакти:
Асоціація підтримки та розвитку ОСББ та ОСН
Ірина Гайдучик
095 64 54 655

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування” – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисті й лобіюванні спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному й місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: