Де взяти гроші на ініціативи вашої ГО? Розповідає Інна Підлуська в освітньому серіалі для волонтерських ініціатив

Зареєструвати громадську організацію — лише перший крок на шляху побудови сталої структури. А як перетворити волонтерську ініціативу на сильну та самозарадну організацію розповідає новий серіал на платформі Дія.Освіта, створений для тих, хто хоче вирости з волонтерських ініціатив у сталі громадські та благодійні організації. 

Особливістю цього серіалу є не тільки теоретичні засади оргрозвитку, а також практичний досвід організацій. Тому після кожного уроку можна переглянути інтерв’ю з експертом на тему. Одним з них запросили стати заступницю виконавчого директора нашого Фонду Інну Підлуську. Вона розкаже де взяти гроші на ініціативи вашої ГО, як залучати кошти на проєкти організації, що таке краудфандинг, як отримувати донорські кошти та чи може ГО вести підприємницьку діяльність. 

Загалом серіал складається з 8 серій, а після перегляду ви отримаєте відповіді на такі питання:

  •  Як офіційно зареєструвати громадську організацію
  •  Для чого проводити стратегічне планування
  •  Як будувати операційні процеси
  •  Що потрібно, щоб налагодити ефективні комунікації
  •  Як працювати з донорами

Бо ж зареєструвати організацію — лише перший крок на шляху побудови сталої структури. Серед навичок, які ви опануєте пройшовши курс, будуть: Реєстрація ОГС, Отримання статусу неприбутковості, Стратегічне планування, Ефективний менеджмент ОГС, Фінансова звітність ОГС, Робота з донорами та грантодавцями, Залучення державних коштів, Робота з краундфандинговими платформами, Публічна звітність, Формування іміджу ОГС, Розробка комунікаційної стратегії, Позиціонування ОГС, Оцінка організаційного розвитку.

***

Освітній серіал створено ІСАР Єднання для платформи Дія.Освіта Міністерства цифрової трансформації України в межах проєкту «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства України», що реалізується ІСАР Єднання в консорціумі з Українським незалежним центром політичних досліджень (УНЦПД) і Центром демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ) завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: