АНОНС: 28-29 червня в ПАРЄ відбудуться «Дні Криму»

28-29 червня у Парламентській Асамблеї Ради Європи відбудеться низка заходів в рамках міжнаціонального проекту «Дні Криму». Головна мета події – інформування міжнародної спільноти про реальну ситуацію в Криму, зокрема, щодо порушення прав людини на окупованій території.

28-29 червня у Парламентській Асамблеї Ради Європи відбудеться низка заходів в рамках міжнаціонального проекту «Дні Криму».

Головна мета події – інформування міжнародної спільноти про реальну ситуацію в Криму, зокрема, щодо порушення прав людини на окупованій території.

28 червня відбудеться презентація доповіді «Крим. 3 роки після окупації» та книги «Світова гідридна війна: Український фронт».

Спікери:

– Володимир Горбулін, академік НАНУ, директор Національного інституту стратегічних досліджень;

– Антон Геращенко, народний депутат України, радник міністра внутрішніх справ України;

– Георгій Логвінський, народний депутат України, віце-президент ПАРЄ;

– Володимир Арієв, народний депутат України, голова української делегації в ПАРЄ;

– Тарас Березовець, директор програми «Національна безпека і оборона» Українського інституту майбутнього (UIF).

Час: 13.00-14.00

Місце проведення: будівля ПАРЄ, зал №14.

28 червня учасників та гостей «Днів Криму» також буде запрошено на «Кримський вечір» культурно-мистецьке дійство, що складатиметься з етнологічної фотовиставки, виставки декоративно-ужиткового мистецтва «Чумацький шлях», концерту «Ornament of The East» та можливості спробувати делікатеси найкращих кримськотатарських кухарів.

Час: 20.00-22.00

Місце: ресторан РЄ «Blue».

29 червня пройде круглий стіл на тему «Політичні переслідування в окупованому Криму: очима жертви», присвячений політично вмотивованій кримінальній справі «26 лютого»; порушенням прав і свобод людини в окупованому Криму та міжнародним механізмам захисту прав людини.

Доповідачі:

– Мустафа Джемілєв, Уповноважений Президента України у справах кримськотатарського народу;

– Роман Мартиновський, експерт Української Гельсінкської спілки з прав людини;

– Ніколай Полозов, адвокат Ахтема Чійгоза (політичного в’язня, заступника Голови Меджлісу кримськотатарського народу) у справі «26 лютого»;

– Ельміра Аблялімова, дружина Ахтема Чійгоза;

– Ескендер Барієв, глава Кримськотатарського ресурсного центру, член Меджлісу кримськотатарського народу.

Час: 13.00-14.00

Місце проведення: будівля ПАРЄ, Зал №3

Організатори проекту «Дні Криму» в ПАРЄ: постійна делегація Верховної Ради України в Парламентській асамблеї Ради Європи, Українська Гельсінкська спілка з прав людини, Гуманітарна студія «Хвиля», Міжнародний фонд «Відродження», Меджліс кримськотатарського народу, Кримська правозахисна група, видання In-Art.

Планується, що участь у заходах візьмуть близько 400 осіб, серед яких: члени національних делегацій у ПАРЄ, керівництво РЄ, керівники структурних підрозділів секретаріату РЄ та ПАРЄ, судді ЄСПЛ та працівники секретаріату ЄСПЛ,  представники дипломатичного корпусу, акредитованого при РЄ, представники міжнародних урядових та неурядових організацій, українські правозахисники, адвокати, які ведуть справи про порушення прав людини в АР Крим, представники Меджлісу кримськотатарського народу.

Акредитація ЗМІ через відповідні структури ПАРЄ.

Додаткова інформація за телефоном +38(044) 255-43-30.

Запитання можна надіслати на електронну скриньку: glogvynskyi@rada.gov.ua

 

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: