Тендер на комплексне забезпечення логістики семінарів у 2017 році

МЕТА КОНКУРСУ:

У межах проекту передбачено проведення цього року принаймні трьох семінарів, спрямованих на підвищення спроможності виконавців місцевих проектів, що є відповідальними і зацікавленими у ефективній реалізації суб-проектів з відбудови соціальної інфраструктури.

Дата завершення конкурсу:

09.02.2017

Програма:

Демократична практика

в межах проекту «Експертна підтримка Надзвичайної кредитної програми Європейського Інвестиційного Банку для відновлення України»

 

Міжнародний фонд «Відродження» (МФВ) за підтримки Європейського Союзу виконує проект «Експертна підтримка Надзвичайної кредитної програми Європейського інвестиційного банку для відновлення України» (грантова угода ENPI #2015/362-383). Метою проекту є пілотне впровадження у містах Харків, Сєвєродонецьк та Бахмут Плану соціального менеджменту та Плану залучення зацікавлених сторін, розроблених МФВ для Міністерства регіонального розвитку України.

У межах проекту передбачено проведення цього року принаймні трьох семінарів, спрямованих на підвищення спроможності виконавців місцевих проектів, що є відповідальними і зацікавленими у ефективній реалізації суб-проектів з відбудови соціальної інфраструктури.

Мета тендеру – комплексне забезпечення проведення навчальних семінарів у межах проекту НКПВУ, які проводитимуться із березня по червень 2017 року у м. Київ.

Учасники тендеру: конференц-сервісні організації та ФОП, які мають як мінімум трирічний досвід логістичної діяльності в Україні.

У межах тендеру буде підтримано одну пропозицію, що відповідає такому технічному завданню:

– Комплексне логістичне забезпечення проведення трьох триденних семінарів у м. Києві для аудиторій до 30 учасників кожна, в т.ч. друк навчальних матеріалів, за потребою

– Надання рекомендацій щодо місць проведення семінарів

– Надання фінансового звіту за результатами організації логістики заходів в межах проекту (копії первинної документації та зведена фінансова інформація).

Тендерну пропозицію слід подати за формою, зазначеною в електронному Додатку до цього оголошення (дивіться XLS файл з деталізованим технічним завданням).

Примітка:

1. Перелік послуг в межах технічного завдання може бути скориговано згідно з поточними змінами у графіку і програмах семінарів
2. Механізм перерахування коштів переможцю тендеру передбачає почергові транші згідно з графіком проведення заходів.

До тендерної пропозиції слід обов’язково долучити такі додатки:

  1. Сканована копія витягу з Державного реєстру із інформацією про учасника тендера
  2. Контакти учасника тендера, її керівника та контактної особи, що відповідатиме за логістичні питання візиту
  3. Стислий опис попереднього досвіду учасника тендеру щодо організації подібних заходів
  4. Рекомендації інших організацій або програм, які користувалися послугами учасника тендеру.

Тендерна пропозиція має бути подана на офіційному бланку учасника тендеру з печаткою і підписом уповноваженої особи (у сканованому вигляді). Тендерні пропозиції, що не відповідають цим вимогам, розглянуто не буде.

Останній термін подання тендерних пропозицій – 0лютого 2017 року.

Оголошення результатів тендеру – 14 лютого 2017 року. 

Тендерні пропозиції надіслати електронною поштою на адресу kukharenko@irf.kiev.ua. У рубриці “Тема” електронного листа прохання вказати “Тендер семінари НКПВУ – 2017”.

Уся комунікація і надання інформації здійснюється в електронному вигляді.

Контактна особа:

Тетяна Кухаренко

Менеджер Програмної ініціативи «Демократична практика»

kukharenko@irf.kiev.ua

Як подати заявку?

Щороку Міжнародний фонд "Відродження" оголошує конкурси згідно з пріоритетами фонду. Цікаві, інноваційні, суспільно значущі проекти можуть претендувати на підтримку поза оголошеними конкурсами. Такі проекти слід оформляти згідно з аплікаційними формами для позаконкурсних проектів.

Детальніше

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: