Тендер на забезпечення логістики навчального візиту стажерів українських аналітичних центрів до європейських аналітичних центрів

МЕТА КОНКУРСУ:

Програмна ініціатива “Демократична практика” Міжнародного фонду “Відродження” Тендер на забезпечення логістики навчального візиту стажерів українських аналітичних центрів до європейських аналітичних центрів

Дата завершення конкурсу:

18.02.2016

Програма:

Демократична практика

ПРОГРАМНА ІНІЦІАТИВА “ДЕМОКРАТИЧНА ПРАКТИКА”

МІЖНАРОДНОГО ФОНДУ “ВІДРОДЖЕННЯ”

ТЕНДЕР НА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЛОГІСТИКИ НАВЧАЛЬНОГО ВІЗИТУ СТАЖЕРІВ УКРАЇНСЬКИХ АНАЛІТИЧНИХ ЦЕНТРІВ ДО ЄВРОПЕЙСЬКИХ АНАЛІТИЧНИХ ЦЕНТРІВ

в межах Ініціативи з розвитку аналітичних центрів України

Міжнародний фонд «Відродження» (МФВ) у партнерстві з Фондом розвитку аналітичних центрів Мережі Фондів відкритого суспільства (TTF) за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні реалізують Ініціативу з розвитку аналітичних центрів України (далі – Ініціатива).

Навчальна програма Ініціативи для студентів-стажерів партнерських аналітичних центрів передбачає проведення короткострокового навчального візиту стажерів до аналітичних центрів Європейського Союзу.

Мета тендеру – забезпечити належну логістику короткострокового навчального візиту двох груп стажерів до визначених Міжнародним фондом «Відродження»  європейських аналітичних центрів, який відбуватиметься навесні 2016 року.

Учасники тендеру: конференц-сервісні організації та ФОП, які мають як мінімум п‘ятирічний досвід логістичної організації подібних ділових заходів за межами Україні.

У межах тендеру буде підтримано одну пропозицію, що відповідає такому технічному завданню:

– Забезпечення логістики навчального візиту двох груп по 11 осіб кожна (тривалість 5 днів включно з перельотами, орієнтовний термін проведення: кінець березня – початок квітня 2016 року, орієнтовний маршрут: Рига-Тарту-Таллін, пункт вильоту і прибуття в Україні – м. Київ). Конкретна інформація щодо програми візитів буде надано організаторами Ініціативи переможцю тендеру)

– Логістична підготовка до візиту: придбання необхідних квитків, бронювання готелів у зазначених містах маршруту, оформлення Шенгенських віз і медичного страхування учасників візиту тощо

– Складання логістичної мапи візиту за заданим маршрутом (надання рекомендацій щодо внутрішніх трансферів, місць харчування, ночівлі учасників візиту тощо)

– Забезпечення трансферу учасників до/з аеропорту Бориспіль

– Забезпечення логістики, пов’язаної з комунікацією з приймаючими організаціями в ЄС

– Надання фінансового звіту за результатами організації тренінгу (копії первинної документації та зведена фінансова форма за зразком МФВ).

Тендерну пропозицію слід подати за формою, зазначеною в електронному Додатку до цього оголошення (дивіться XLS файл з деталізованим технічним завданням).

Примітка:

  1. 1.      Перелік послуг в межах технічного завдання може бути скориговано згідно з маршрутами візитів обох груп у ході узгодження програм з приймаючими організаціями
  2. 2.      Механізм перерахування коштів переможцю тендеру передбачає перший транш у розмірі 80% відразу після укладення угоди про надання послуг та другий транш у розмірі 20% по фактичним витратам.

До тендерної пропозиції слід обов’язково долучити такі додатки:

  1. Сканована копія витягу з Державного реєстру із інформацією про учасника тендера
  2. Контакти учасника тендера, її керівника та контактної особи, що відповідатиме за логістичні питання візиту
  3. Стислий опис попереднього досвіду учасника тендеру щодо організації подібних заходів
  4. Рекомендації інших організацій або програм, які користувалися послугами учасника тендеру.

Тендерна пропозиція має бути подана на офіційному бланку учасника тендеру з печаткою і підписом уповноваженої особи (у сканованому вигляді). Тендерні пропозиції, що не відповідають цим вимогам, розглянуто не буде.

Останній термін подання тендерних пропозицій – 18 лютого 2016 року.

Оголошення результатів тендеру – 22 лютого 2016 року.

Тендерні пропозиції надіслати електронною поштою на адресу kukharenko@irf.kiev.ua. У рубриці “Тема” електронного листа прохання вказати “Тендер логістика навчального візиту стажерів у 2016 році”.

Уся комунікація і надання інформації здійснюється в електронному вигляді.

Контактна особа:

Тетяна Кухаренко, Менеджер Програмної ініціативи «Демократична практика», kukharenko@irf.kiev.ua

 

 

Як подати заявку?

Щороку Міжнародний фонд "Відродження" оголошує конкурси згідно з пріоритетами фонду. Цікаві, інноваційні, суспільно значущі проекти можуть претендувати на підтримку поза оголошеними конкурсами. Такі проекти слід оформляти згідно з аплікаційними формами для позаконкурсних проектів.

Детальніше

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: