ТЕНДЕР НА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ КОНФЕРЕНЦ-ПОСЛУГ

МЕТА КОНКУРСУ:

Тендер на забезпечення конференц-послуг в межах Ініціативи з розвитку екологічної політики й адвокації в Україні у 2019 році

Дата завершення конкурсу:

15.07.2019

Програма:

Правління

«Ініціатива з розвитку екологічної політики й адвокації в Україні» (Environmental Policy and Advocacy Initiative for Ukraine (EPAIU)) здійснюється Міжнародним фондом «Відродження» за фінансової підтримки Швеції. Метою Ініціативи є сприяння сталому розвитку громадських організацій – інституційно спроможних, з доброчесним управлінням, підзвітних та визнаних в екологічній спільноті – які зможуть сприяти реформам в Україні через впровадження екологічних політик і здійснення адвокаційних заходів на захист довкілля.

Мета тендеру – комплексне забезпечення конференц-послуг під час проведення конференції з екологічних питань орієнтовно 19 листопада 2019 року в м. Києві.

Учасники тендеру: юридичні особи, що є власниками або управителями готелів, конференц-залів тощо, які надають конференц-послуги.

Основні критерії оцінки тендерних пропозицій: (а) попередній досвід співпраці з учасником; (б) ціна тендерної пропозиції; (в) якість тендерної пропозиції; (г) фінансово-економічна, технічна та професійна спроможність учасника; (д) річний обсяг доходу згідно з фінансовим звітом за попередній рік – не менше 1 млн. грн.

У межах тендеру буде підтримано одну пропозицію, що відповідає такому технічному завданню:

–        Комплексне логістичне забезпечення проведення однієї одноденної конференції в м. Києві попередньо 19 листопада на орієнтовно 100 учасників (забезпечення приміщень для пленарного і сесійних засідань; трьох перерв на каву; обід; вечірній фуршет; проживання спікерів за потребою; оренди обладнання тощо)

–        Місце для проведення конференції має знаходиться на відстані не довше 15 хвилин пішки від станції метро. У разі пропозиції проведення конференції в готелі, клас готелю має бути мінімум 4 зірки

–        Надання фінансового звіту за результатами організації логістики заходів в межах Ініціативи (до звіту обов‘язково потрібно буде додати копії первинної документації та зведеної фінансової інформації).

Тендерну пропозицію слід подати за формою, зазначеною в електронному Додатку 1 до цього оголошення (дивіться XLS файл з деталізованим технічним завданням).

Примітка:

 1. Бюджет тендерної пропозиції має включати розрахунок вартості усіх послуг, перерахованих в додатку
 2. Перелік послуг в межах технічного завдання може бути скориговано згідно з поточними потребами щодо проведення конференції
 3. Прохання взяти до уваги принцип здорового харчування
 4. З переможцем тендеру буде укладено відповідний контракт на надання послуг. Механізм перерахування коштів переможцю тендеру передбачає два транші.

До тендерної пропозиції слід обов’язково долучити такі додатки:

 1. Копія витягу з Державного реєстру із інформацією про учасника тендера
 2. Фінансовий документ, що підтверджує суму річного обсягу доходу згідно з фінансовим звітом за 2018 рік
 3. Стислий опис технічних засобів, обладнання, акредитацій тощо, доступних учаснику тендеру для забезпечення якості його послуг
 4. Стислий опис того, як учасник тендеру забезпечить екологічний менеджмент під час виконання контракту
 5. Контакти учасника тендера, її керівника та контактної особи, що відповідатиме за логістичні питання
 6. Стислий опис попереднього досвіду учасника тендеру щодо організації подібних заходів, в т.ч. ініційованих МФ «Відродження»
 7. Лист про відповідність (дивіться Додаток 2).

Тендерна пропозиція має бути подана на офіційному бланку учасника тендеру з печаткою і підписом уповноваженої особи. Звертаємо вашу увагу, що найменування і реквізити особи, якій буде надано замовлення за результатами проведення тендеру та з якою МФВ буде оформляти юридичні відносини, мають збігатися з найменуванням і реквізитами учасника тендеру, заявка якого переможе.

Тендерні пропозиції, що не відповідають цим вимогам, розглянуто не буде.

Тендерні пропозиції надсилати у друкованому вигляді на адресу:

Міжнародний фонд «Відродження»

Вул. Січових стрільців, 46

м. Київ, 04053

Останній термін подання тендерних пропозицій – 15 липня 2019 року (на цю дату тендерні документи мають фізично надійти на вищезазначену адресу).

Оголошення результатів тендеру – 19 липня 2019 року.

Уся комунікація і надання інформації здійснюється в електронному вигляді до 08 липня 2019 р. Запити на конфіденційну інформацію задовольнятися не будуть.

Зверніть увагу:

 • Подані на тендер матеріали не повертають і не рецензують
 • Про результати тендеру буде повідомлено письмово
 • Причини відмови в підтримці тендерної пропозицій не повідомляються.

Контактна особа:

Олена Луцишина

Координатор Програми «Демократична практика»

lutsishina@irf.ua

Прохання пам‘ятати, що отримуючи фінансування Швеції, ви погоджуєтеся із важливістю поділяти всесвітньо визнані цінності, як то права людини. У співпраці ви поділяєте спільні цілі та вибудовуєте партнерство на засадах взаємної довіри, чесності та діалогу, а також розумієте важливість прозорої діяльності і підзвітності сторін. Ви приймаєте важливість таких наскрізних пріоритетів, як: подолання бідності,  довкілля та зміна клімату, гендерна рівність, відвернення конфліктів, сприяння сталому розвитку.

Швеція не фінансує таку діяльність, як: виробництво зброї, амуніції або частин, які використовуються для зброї  та військової стратегічної продукції; виробництво наркотиків; виробництво тютюну та виробів з нього; виробництво алкоголю й алкогольних напоїв; діяльність, пов‘язаної з азартними іграми і ставками; руйнування територій з високою екологічною цінністю; просування або виготовлення порнографії; просування або виготовлення медійної продукції расистського або антидемократичного змісту; просування або виготовлення хімічної продукції, не дозволеної в ЄC/

Як подати заявку?

Щороку Міжнародний фонд "Відродження" оголошує конкурси згідно з пріоритетами фонду. Цікаві, інноваційні, суспільно значущі проекти можуть претендувати на підтримку поза оголошеними конкурсами. Такі проекти слід оформляти згідно з аплікаційними формами для позаконкурсних проектів.

Детальніше

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: