Тендер на організацію поїздки експертів у Брюссель

МЕТА КОНКУРСУ:

У рамках Проекту Європейська програмна ініціатива МФВ оголошує тендер на організацію поїздки українських експертів-членів Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС до м. Брюссель (Бельгія) для участі у черговому щорічному засіданні Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС, яке відбудеться 18 травня 2017 р.

Дата завершення конкурсу:

18.04.2017

Програма:

Європа і світ

Європейська програмна ініціатива Міжнародного Фонду «Відродження» (МФВ) за фінансової підтримки Європейського Союзу реалізує проект «Громадська синергія: посилення участі громадськості в євроінтеграційних реформах за допомогою Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС та Української національної платформи Форуму громадянського суспільства Східного Партнерства» (далі – Проект)

У рамках Проекту Європейська програмна ініціатива МФВ оголошує тендер на організацію поїздки українських експертів-членів Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС до м. Брюссель (Бельгія) для участі у черговому щорічному засіданні  Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС, яке відбудеться 18 травня 2017 р.

До участі у тендері запрошуються організації, що надають послуги з організації заходів, подорожей, конференц-сервіси.

У межах тендеру буде підтримано одну пропозицію, що відповідає такому технічному завданню:
– забезпечення логістики під час поїздки групи експертів з 15 осіб до м. Брюссель у період між 17-19 травня 2017 року (придбання квитків, бронювання  готелю, оформлення віз, забезпечення добових витрат).

Тендерну пропозицію слід подати за такою формою:

Назва технічного завдання

Орієнтовна вартість за одиницю

Орієнтовна загальна вартість

1.

Авіаквитки за маршрутом Київ – Брюссель – Київ

(15 осіб)

 

 

2.

Візові послуги (4 особи)

 

 

 

3.

Проживання у готелі категорії *** для 15 осіб (одномісне розміщення, зі сніданком) у Європейському кварталі

 

 

4.

Добові витрати з розрахунку 2000 грн. на добу3 доби (для 13 осіб)

 

 

5.

Оплата послуг учасника тендеру за організацію логістики візиту

 

 

 

 

 

 

 

ЗАГАЛЬНА СУМА

 

 

Для участі у тендері слід подати такі документи:
 – тендерна пропозиція за поданою вище формою
 – інформація про учасника тендеру

Цінова пропозиція повинна бути фіксованою у гривнях. 

Пропозиції слід подати до 12:00 18 квітня 2017 року на електронну адресу romanova@irf.ua  У рядку “Тема” електронного повідомлення потрібно зазначити “Пропозиція на тендер”. 

Усі питання та/або роз’яснення щодо тендеру слід надсилати в письмовій формі на адресу romanova@irf.ua

Після отримання тендерних пропозицій і під час їх розгляду представники програмної ініціативи можуть контактувати з заявниками для отримання роз‘яснень або уточнень, які будуть потрібні для адекватної оцінки пропозицій.

Переможцем стане претендент, пропозиція якого відповідає інструкціям у тендерному оголошенні, технічним специфікаціям і є найвигіднішою для програмної ініціативи з погляду вартості. 

Переможця тендеру буде визначено до 25 квітня 2017 року.

Як подати заявку?

Щороку Міжнародний фонд "Відродження" оголошує конкурси згідно з пріоритетами фонду. Цікаві, інноваційні, суспільно значущі проекти можуть претендувати на підтримку поза оголошеними конкурсами. Такі проекти слід оформляти згідно з аплікаційними формами для позаконкурсних проектів.

Детальніше

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: