Тендер на організацію робочого візиту

МЕТА КОНКУРСУ:

Програмна ініціатива “Демократична практика” Міжнародного фонду “Відродження” оголошує тендер на організацію робочого візиту українських експертів із протидії корупції до Любляни (Словенія)

Дата завершення конкурсу:

02.06.2014

Програма:

Демократична практика

Програмна ініціатива “Демократична практика” Міжнародного фонду “Відродження” оголошує тендер на організацію робочого візиту українських експертів із протидії корупції до Любляни (Словенія). Візит відбудеться 6-9 липня 2014 року.

До участі в тендері запрошують організації, що надають послуги з організації заходів, подорожей, конференц-сервіси.

Пропозиції слід подати до 12:00 2 червня на електронну адресу baran@irf.ua. У рядку “Тема” електронного повідомлення потрібно зазначити “Пропозиція на тендер”.

Усі питання та/або роз’яснення щодо тендеру слід надсилати в письмовій формі на адресу baran@irf.ua.

Після отримання тендерних пропозицій і під час їх розгляду представники програмної ініціативи можуть контактувати з заявниками для отримання роз‘яснень або уточнень, які будуть потрібні для адекватної оцінки пропозицій.

Для участі в тендері слід подати такі документи:
· тендерна пропозиція, яка має включати такі витрати, як організація проїзду учасників, проживання в готелі, візові послуги;
· інформація про учасника тендеру.

Цінова пропозиція повинна бути фіксованою ціною у гривнях.

Переможцем стане претендент, пропозиція якого відповідає інструкціям у тендерному оголошенні, технічним специфікаціям і є найвигіднішою для програмної ініціативи з погляду вартості.

Переможців тендеру буде визначено 3 червня.

Контакти:
“Демократична практика”
Лілія Баран
(044) 461 95 00
baran@irf.ua

Як подати заявку?

Щороку Міжнародний фонд "Відродження" оголошує конкурси згідно з пріоритетами фонду. Цікаві, інноваційні, суспільно значущі проекти можуть претендувати на підтримку поза оголошеними конкурсами. Такі проекти слід оформляти згідно з аплікаційними формами для позаконкурсних проектів.

Детальніше

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: