Тендер на проведення дослідження стану та напрямів розвитку екологічної політики в Україні та перспектив посилення участі організацій громадянського суспільства у розробці та впровадженні політик, дружніх до довкілля (ПРОДОВЖЕНО ДО 14 СІЧНЯ)

МЕТА КОНКУРСУ:

Метою цього дослідження є створення базового «зрізу» загального стану, основних проблем, процесів і потреб станом на кінець 2018 - початок 2019 року, пов‘язаних із захистом довкілля у національному, регіональному та місцевому вимірах, та дослідити рівень залученості і роль неурядових організацій України у формуванні екологічної політики та вирішенні екологічних питань.

Дата завершення конкурсу:

14.01.2019

Програма:

Демократія і належне врядування

У січні 2019 року Програма «Демократична практика» Міжнародного фонду «Відродження» розпочинає впровадження програми «Ініціатива з розвитку екологічної політики та адвокації в Україні», за підтримки Посольства Швеції в Україні.

Дослідження здійснюватиметься у межах анонсованої програми. Метою дослідження є створення базового «зрізу» загального стану, основних проблем, процесів і потреб станом на кінець 2018 – початок 2019 року, пов‘язаних із захистом довкілля у національному, регіональному та місцевому вимірах, та дослідити рівень залученості і роль неурядових організацій України у формуванні екологічної політики та вирішенні екологічних питань.

Предмет дослідження – А) загальний стан у сфері екології в Україні; Б) місце неурядових організацій (роль, функції, рівень фаховості, залучення до формування політик, впливовість) на карті процесів в екологічній сфері.

Методологія: розробляється експертами-дослідниками у співпраці з групою Ініціативи МФВ на основі Технічного завдання – дивіться в додатку.

Очікуваний результат: аналітичний звіт щодо стану та напрямів розвитку екологічної політики Україні та перспектив посилення участі організацій громадянського суспільства у розробці та впровадженні політик, дружніх до довкілля.

Термін проведення дослідження: з 20 січня по 31 травня 2019 року.

Термін подання аналітичного звіту за результатами дослідження до МФ «Відродження» – 10 червня 2019 р.

Мова звіту – українська.

Учасники тендеру: дослідницькі групи, які мають як мінімум трирічний досвід здійснення досліджень у сфері екології та екологічної політики та створення відповідних аналітичних звітів.

Для участі у тендері слід подати пакет нижче переліченої інформації у довільній формі:

  • резюме дослідницької групи та розгорнуті CV кожного із членів групи
  • перелік посилань на проведені раніше дослідження у сфері екології зазначеними дослідниками
  • стислий опис пропонованої методології дослідження
  • орієнтовний бюджет дослідження.

У межах тендеру буде обрано одну дослідницьку групу.

Кінцевий термін подання пропозицій на тендер – 14 січня 2019 року.

Оголошення результату тендеру – 18 січня 2019 року.

Тендерні пропозиції надсилайте електронною поштою на адресу kukharenko@irf.ua. У рубриці “Тема” електронного листа прохання зазначити “Тендер на проведення дослідження у сфері екології”.

Уся комунікація і надання інформації здійснюється в електронному вигляді.

Контактна особа: Тетяна Кухаренко, менеджерка Програми «Демократична практика», kukharenko@irf.ua

Як подати заявку?

Щороку Міжнародний фонд "Відродження" оголошує конкурси згідно з пріоритетами фонду. Цікаві, інноваційні, суспільно значущі проекти можуть претендувати на підтримку поза оголошеними конкурсами. Такі проекти слід оформляти згідно з аплікаційними формами для позаконкурсних проектів.

Детальніше

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: