Тендер з надання дизайнерських послуг

МЕТА КОНКУРСУ:

Відділ зв’язків із громадськістю Міжнародного фонду «Відродження» оголошує тендер з надання дизайнерських послуг у підготовці річного звіту.

Дата завершення конкурсу:

28.04.2015

Програма:

Правління

Відділ зв’язків із громадськістю Міжнародного фонду «Відродження» оголошує тендер з надання дизайнерських послуг у підготовці річного звіту.

До участі в тендері запрошуються дизайнери, які займаються розробкою дизайну поліграфічних видань та підготовкою до друку.

Пропозиції слід подати до 18:00 28 квітня на електронну адресу chekmysheva@irf.ua. У рядку «Тема» електронного повідомлення потрібно зазначити «Послуги дизайнера».

Вимоги до дизайнера:

• креативність;

• знання необхідного програмного забезпечення (графічні растрові (Adobe PhotoShop) та векторні редактори (Adobe Illustrator), програми для професійної верстки тексту  CorelDraw, QuarkXPress, а в ідеалі Adobe InDesign);

• вміння створювати красиві та неординарні інфорграфіки;

• дотримання строків виконання завдання;

• вміння працювати в команді.

Після отримання тендерних пропозицій і під час їх розгляду представники відділу можуть контактувати з заявниками для отримання роз‘яснень або уточнень, які будуть потрібні для адекватної оцінки пропозицій.

Для участі в тендері слід подати такі документи:

• тендерна пропозиція відповідно до технічних специфікацій;

• інформація про учасника тендеру (CV);

• портфоліо виконаних проектів.

Цінова пропозиція повинна бути фіксованою ціною у гривнях.

Переможцем стане претендент, пропозиція якого відповідає інструкціям у тендерному оголошенні, технічним специфікаціям і є найвигіднішою для відділу з погляду вартості.

Переможців тендеру буде визначено 29 квітня 2015 року.

Контакти – Відділ зв’язків із громадськістю Міжнародного фонду «Відродження», Чекмишева Радослава: chekmysheva@irf.ua або +38 044 486 24 74 і +38 093 070 88 78.

Як подати заявку?

Щороку Міжнародний фонд "Відродження" оголошує конкурси згідно з пріоритетами фонду. Цікаві, інноваційні, суспільно значущі проекти можуть претендувати на підтримку поза оголошеними конкурсами. Такі проекти слід оформляти згідно з аплікаційними формами для позаконкурсних проектів.

Детальніше

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: