Тендер на виконання ремонтних робіт у офісному приміщенні МФВ

МЕТА КОНКУРСУ:

Тендер на виготовлення, демонтаж та монтаж дерев’яних вікон, з відновленням порушених відкосів, демонтаж та монтаж існуючих захисних 4-х металевих грат

Оголошення результатів конкурсу:

09.10.2023

Кінцевий термін подання пропозицій:

29.09.2023

Дата завершення конкурсу:

29.09.2023

Міжнародний фонд “Відродження” (МФВ) оголошує тендер на виготовлення, демонтаж та монтаж дерев’яних вікон, з відновленням порушених відкосів, демонтаж та монтаж існуючих захисних 4-х металевих грат. Вікна потрібно виготовити за виглядом максимально ідентично існуючим але з застосуванням нових енергозберігаючих технологій, склопакети замість скла та ін.

Всього потрібно засклити 4 віконних отвора, що мають по 2 двостулкові рами: зовнішня та внутрішня- рама. Зовнішня двостулкова рама відкривається назовні, внутрішня всередину приміщення. Є 3шт отворів 1.25м шириною на 2.55м висотою. Та  1шт віконного  отвору 1.05м шириною на 2.55м висотою. (Розміри вказані орієнтовні, перед виготовленням потрібен точний замір конструктора). Конструкції одного прорізу повинні мати кватирку для можливості провітрювання. Так як конструкції виготовляються не швидко, потрібно передбачити заходи для робіт в осінньо-зимовий період.(наприклад формування захисного тепляку тощо).

До комерційної пропозиції  також потрібно заповнити таблицю “Відомість основних показників“, що додається. Комерційну пропозицію потрібно подати разом з правовстановлюючими документами, що потрібні для заключення договірних відносин.

Дата завершення прийому документів: 29 вересня 2023 р.

Оголошення результатів тендеру: до 9 жовтня 2023 р.

Просимо зауважити, що процедура вибору постачальника для реалізації Проекту буде відбуватися відповідно до тендерних процедур Міжнародного фонду “Відродження”.

Комерційна пропозиція повинна бути дійсною не менше 45 календарних днів з дати завершення прийому цінових пропозицій.

Інші вимоги до тендерних пропозицій містяться у тендерній документації (надамо за запитом учасника тендеру), що є невід’ємною частиною цього оголошення.

Пропозиції, які не відповідають цим вимогам, не будуть враховані. 

Тендерні пропозиції, що подаються після спливу граничних строків, зазначених в цьому оголошенні, не будуть розглянуті.

Питання щодо тендеру можна надсилати електронною поштою на адресу s.nadtochiy@irf.ua Ці питання у знеособленому вигляді та відповіді на них будуть опубліковані на веб-сайті МФВ (www.irf.ua).

Також можна задати уточнююче питання, фото старих вікон або відвідати об’єкт за телефоном моб. 067-893-40-54 Сергій.

МФВ залишає за собою право приймати або відхиляти будь-які пропозиції, а також припиняти тендер в будь-який момент або відхиляти всі заявки в будь-який час до підписання Угоди з компанією-переможцем тендеру. При цьому МФВ не нестиме жодних зобов’язань перед учасниками тендеру.

Як подати заявку?

Щороку Міжнародний фонд "Відродження" оголошує конкурси згідно з пріоритетами фонду. Цікаві, інноваційні, суспільно значущі проекти можуть претендувати на підтримку поза оголошеними конкурсами. Такі проекти слід оформляти згідно з аплікаційними формами для позаконкурсних проектів.

Детальніше

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: