Тендер на комплексне запезпечення логістики заходів у межах Ініціативи з розвитку екологічної політики й адвокації в Україні у 2020 році

МЕТА КОНКУРСУ:

комплексне забезпечення проведення заходів в межах Ініціативи впродовж 2020 року в м. Києві (та інших містах України, за потребою)

Оголошення результатів конкурсу:

17.12.2019

Кінцевий термін подання пропозицій:

09.12.2019

Дата завершення конкурсу:

09.12.2019

Програма:

Демократія і належне врядування

«Ініціатива з розвитку екологічної політики й адвокації в Україні» (Environmental Policy and Advocacy Initiative for Ukraine (EPAIU)) здійснюється Міжнародним фондом «Відродження» за фінансової підтримки Швеції. Метою Ініціативи є сприяння сталому розвитку громадських організацій – інституційно спроможних, з доброчесним управлінням, підзвітних та визнаних в екологічній спільноті – які зможуть сприяти реформам в Україні через впровадження екологічних політик і здійснення адвокаційних заходів на захист довкілля.

Мета тендеру – комплексне забезпечення проведення заходів в межах Ініціативи впродовж 2020 року в м. Києві (та інших містах України, за потребою).

Учасники тендеру: конференц-сервісні організації та ФОП, які мають як мінімум трирічний досвід логістичної діяльності в Україні.

Основні критерії оцінки тендерних пропозицій: (а) попередній досвід співпраці з учасником тендеру; (б) ціна тендерної пропозиції; (в) якість тендерної пропозиції; (г) фінансово-економічна, технічна та професійна спроможність учасника; (д) річний обсяг доходу учасника не менше 1 млн. гривень.

У межах тендеру буде підтримано одну пропозицію, що відповідає такому технічному завданню:

– Комплексне логістичне забезпечення проведення семи заходів (4 дводенних і 3 одноденних) в м. Києві або передмісті для аудиторій по 30 учасників кожна, в т.ч. друк навчальних матеріалів, за потребою.

– Надання рекомендацій щодо місць проведення заходів.

– Надання фінансового звіту за результатами організації логістики заходів в межах Ініціативи (до звіту обов‘язково потрібно буде додати копії первинної документації та зведеної фінансової інформації).

З переможцем тендеру буде укладено контракт на надання послуг терміном до 31 грудня 2020 року.

Тендерну пропозицію слід подати за формою, зазначеною в електронному Додатку 1 до цього оголошення (дивіться XLS файл з деталізованим технічним завданням).

Додаток 1: https://www.irf.ua/wp-content/uploads/2019/11/tender_epaiu-logistic_2020_annex-1.xlsx

Додаток 2: https://www.irf.ua/wp-content/uploads/2019/11/tender_epaiu_letter-of-compliance_annex-2.docx

Примітка:

1. Перелік послуг в межах технічного завдання є орієнтовним і може бути скоригований у робочому порядку згідно з поточними потребами щодо формату і кількості проведення заходів

2. Механізм перерахування коштів переможцю тендеру передбачає почергові транші згідно з графіком проведення заходів.

До тендерної пропозиції слід обов’язково долучити такі додатки:

1. Копія витягу з Державного реєстру із інформацією про учасника тендера

2. Фінансовий документ, що підтверджує суму річного обсягу доходу згідно з фінансовим звітом за 2018 рік

3. Опис технічних засобів, обладнання, акредитацій тощо, доступних учаснику тендеру для забезпечення якості його послуг

4. Опис того, як учасник тендеру забезпечить екологічний менеджмент під час виконання контракту

5. Контакти учасника тендера, її керівника та контактної особи, що відповідатиме за організацію логістики заходів

6. Стислий опис попереднього досвіду учасника тендеру щодо організації подібних заходів

7. Рекомендації інших організацій або програм, які користувалися послугами учасника тендеру

8. Лист про відповідність (дивіться Додаток 2).

Тендерна пропозиція має бути подана на офіційному бланку учасника тендеру з печаткою і підписом уповноваженої особи. Тендерні пропозиції, що не відповідають цим вимогам, розглянуто не буде.

Звертаємо вашу увагу, що найменування і реквізити особи, якій буде надано замовлення за результатами проведення тендеру та з якою МФВ буде оформляти юридичні відносини, мають збігатися з найменуванням і реквізитами учасника тендеру, заявка якого переможе.

Тендерні пропозиції надсилати у друкованому вигляді на адресу: Міжнародний фонд «Відродження», вул. Січових стрільців, 46, м. Київ, 04053. (Тендерна пропозиція на логістику заходів)

Останній термін подання тендерних пропозицій – 09 грудня 2019 року (на цю дату тендерні документи мають фізично надійти на вищезазначену адресу).

Оголошення результатів тендеру – 17 грудня 2019 року.

Уся комунікація і надання інформації здійснюється в електронному вигляді до 25 листопада 2019 р. Запити на конфіденційну інформацію задовольнятися не будуть.

Зверніть увагу:

– Подані на тендер матеріали не повертають і не рецензують

– Про результати тендеру буде повідомлено письмово

– Причини відмови в підтримці тендерної пропозицій не повідомляються.

Контактна особа: Олена Луцишина оординатор Програми «Демократична практика» lutsishina@irf.ua

Прохання пам‘ятати, що отримуючи фінансування Швеції, ви погоджуєтеся із важливістю поділяти всесвітньо визнані цінності, як то права людини. У співпраці ви поділяєте спільні цілі та вибудовуєте партнерство на засадах взаємної довіри, чесності та діалогу, а також розумієте важливість прозорої діяльності і підзвітності сторін. Ви приймаєте важливість таких наскрізних пріоритетів, як: подолання бідності, довкілля та зміна клімату, гендерна рівність, відвернення конфліктів, сприяння сталому розвитку.

Швеція не фінансує таку діяльність, як: виробництво зброї, амуніції або частин, які використовуються для зброї та військової стратегічної продукції; виробництво наркотиків; виробництво тютюну та виробів з нього; виробництво алкоголю й алкогольних напоїв; діяльність, пов‘язаної з азартними іграми і ставками; руйнування територій з високою екологічною цінністю; просування або виготовлення порнографії; просування або виготовлення медійної продукції расистського або антидемократичного змісту; просування або виготовлення хімічної продукції, не дозволеної в ЄС.

Як подати заявку?

Щороку Міжнародний фонд "Відродження" оголошує конкурси згідно з пріоритетами фонду. Цікаві, інноваційні, суспільно значущі проекти можуть претендувати на підтримку поза оголошеними конкурсами. Такі проекти слід оформляти згідно з аплікаційними формами для позаконкурсних проектів.

Детальніше

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: