Тендер на проведення зовнішнього оцінювання проекту «Експертний супровід Надзвичайної кредитної програми Європейського інвестиційного банку для відновлення України: розробка Планів соціального менеджменту і залучення зацікавлених сторін»

МЕТА КОНКУРСУ:

Мета Проекту, який виконувався МФВ у період з липня 2015 року по березень 2018-го, полягала у розробці та пілотному впровадженні Плану соціального менеджменту та Плану залучення зацікавлених сторін у окремих громадах, де реалізуються субпроекти Надзвичайної кредитної програми для відновлення України (НКПВУ).

Дата завершення конкурсу:

03.04.2018

Програма:

Правління

МІЖНАРОДНИЙ ФОНД «ВІДРОДЖЕННЯ»

Оголошує тендер на проведення зовнішньогооцінювання проекту

«Експертний супровід Надзвичайної кредитної програми Європейського інвестиційного банку для відновлення України: розробка Планів соціального менеджменту і залучення зацікавлених сторін»

Період впровадження проекту МФВ: липень 2015 – березень 2018

Загальна інформація

Проект «Експертна підтримка Надзвичайної кредитної програми Європейського інвестиційного банку для відновлення України: розробка Планів соціального менеджменту і залучення зацікавлених сторін» (далі – Проект) впроваджується Міжнародним фондом «Відродження» (далі – МФВ) за фінансової підтримки Європейського Союзу (Грантова угода ENPI #2015/362-383). Надзвичайна кредитна програма для відновлення України (НКПВУ) здійснюється відповідно до Рамкової угоди між Урядом України та Європейським Інвестиційним Банком (ЄІБ). Міністерство регіонального розвитку України є головним виконавцем Програми НКПВУ, яка має на меті допомогти місцевим громадам Сходу України, що зазнали впливу збройного конфлікту та/або прийняли велику кількість вимушених переселенців, покращити соціальну інфраструктуру та доступність публічних послуг для населення.

Мета Проекту, який виконувався МФВ у період з липня  2015 року по березень 2018-го, полягала у розробці та пілотному впровадженні Плану соціального менеджменту та Плану залучення зацікавлених сторін у окремих громадах, де реалізуються субпроекти Надзвичайної кредитної програми для відновлення України (НКПВУ).

Технічне завдання

Мета оцінювання: визначити чи досягнув Проект МФВ очікуваних результатів, та яким є вплив проекту на розуміння і впровадження підходів соціального менеджменту та залучення зацікавлених сторін у діяльність з відбудови соціальної інфраструктури цільових областей Сходу України, що здійснюється за фінансової підтримки Європейського інвестиційного банку.

Предмет оцінювання: діяльність у межах Проекту з розробки та запровадження підходів соціального менеджменту та залучення зацікавлених сторін, зокрема: операційні заходи МФВ у співпраці з ключовими експертами і партнерськими організаціями та грантові проекти партнерських громадських організацій у трьох пілотних громадах (м. Харків, м. Сєвєродонецьк Луганської області та м. Бахмут Донецької області), реалізованих за підтримки МФВ у рамках цього Проекту.

Методологія оцінювання: розробляється Оцінювальником у співпраці з Проектом МФВ на основі проектних документів, інтерв’ю з партнерами та бенефіціарами даного Проекту.

Очікувані результати оцінювання: визначення результатів впровадження Проекту МФВ у пілотних областях; оцінка діяльності та досягнутих результатів партнерами та бенефіціарами Проекту МФВ у пілотних громадах; оцінка впливу Проекту МФВ на загальне впровадження Надзвичайної кредитної програми для відновлення України; рекомендації щодо подальшого впровадження Планів соціального менеджменту і залучення зацікавлених сторін у діяльність бенефіціарів НКПВУ.

Результати оцінювання мають бути відображені у «Звіті за результатом оцінювання проекту «Експертна підтримка Надзвичайної кредитної програми Європейського інвестиційного банку для відновлення України: розробка Планів соціального менеджменту і залучення зацікавлених сторін», який впроваджується Міжнародним фондом «Відродження» за фінансової підтримки Європейського Союзу (Грантова угода ENPI #2015/362-383)» за такою орієнтовною структурою:

А. Виконавче резюме звіту 

В. Опис предмету оцінювання

С. Методологія оцінювання

D. Аналіз та результати:

D1. Результати оцінювання досягнутих результатів Проекту

D2. Результати оцінювання впливу Проекту та одержаних уроків

Е. Висновки

F. Рекомендації

Термін проведення оцінювання: з 10 квітня по 1 червня 2018 року.

Термін подання «Звіту за результатом оцінювання…» до МФ «Відродження»: 8 червня 2018 р.

Мова «Звіту за результатом оцінювання…» – українська.

Учасники тендеру: експерти (експертки), які мають як мінімум трирічний досвід оцінювання проектів/ ініціатив/ програм в Україні та написання відповідних звітів.

Для участі у тендері слід подати розгорнуте CV експерта (експертки), до якого додається список із зазначенням назв предмету оцінювання (проектів/ ініціатив/ програм тощо), коли проводилася оцінка та контакти організацій, де раніше проводилися оцінювання.

У межах тендеру буде обрано одного експерта (експертку).

Останній термін подання пропозицій на тендер – 3 квітня 2018 року.

Оголошення результату тендеру – 6 квітня 2018 року.

Тендерні пропозиції надсилайте електронною поштою на адресу kukharenko@irf.kiev.ua. У рубриці «Тема» електронного листа прохання зазначити «Тендер оцінка проекту НКПВУ».

Уся комунікація та надання інформації здійснюються в електронному вигляді.

Контактна особа: Тетяна Кухаренко, менеджер програмної ініціативи «Демократична практика», kukharenko@irf.kiev.ua

 

 

Як подати заявку?

Щороку Міжнародний фонд "Відродження" оголошує конкурси згідно з пріоритетами фонду. Цікаві, інноваційні, суспільно значущі проекти можуть претендувати на підтримку поза оголошеними конкурсами. Такі проекти слід оформляти згідно з аплікаційними формами для позаконкурсних проектів.

Детальніше

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: