КОНКУРС «ЗУПИНИМО КОРУПЦІЮ: ГРОМАДСЬКА ДІЯ У ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ»

МЕТА КОНКУРСУ:

сприяння спільним антикорупційним ініціативам громадськості та влади у Львівській області, які матимуть системний ефект для зменшення та подолання корупції в області.

Дата завершення конкурсу:

07.09.2015

Програма:

Демократична практика

МІЖНАРОДНИЙ ФОНД “ВІДРОДЖЕННЯ”

 ОГОЛОШУЄ КОНКУРС

«ЗУПИНИМО КОРУПЦІЮ: ГРОМАДСЬКА ДІЯ У ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ»

             За ініціативи голови Львівської обласної державної адміністрації  і Міжнародного фонду «Відродження» 5 серпня ц.р. у Львові відбувся «круглий стіл» представників громадського сектору — неурядових та волонтерських організацій, на якому обговорювались  шляхи об’єднання зусиль громади і влади у викоріненні корупції.  На основі цього обговорення Міжнародний фонд «Відродження» разом з обласною державною адміністрацією ініціює проведення конкурсу ідей та проектів для протидії корупції на території Львівської області.

 

Мета конкурсу – сприяти спільним антикорупційним ініціативам громадськості та влади у Львівській області, які матимуть системний ефект для зменшення та подолання корупції в області.

 

Учасники конкурсу: неурядові та волонтерські організації та об’єднання, експертно-аналітичні групи, благодійні організації, ЗМІ, що діють на території Львівської області або в інших регіонах України.

 

Фінансову підтримку буде надано учасникам конкурсу, які передбачають здійснювати свою діяльність виключно на території Львівської області: в обласному центрі та / або в районах чи населених пунктах області.

 

Пріоритети конкурсу (перелік орієнтовний і не є вичерпним):

 

  • громадський аудит дотримання антикорупційного законодавства у діяльності органів публічної влади Львівської області та їх посадових осіб;
  • виявлення причин та фактів корупції у найбільш корупціогенних сферах у регіоні (діяльність митниці, фіскальної служби, правоохоронних органів, органів, які надають адміністративні послуги, органів відповідальних за охорону природно-заповідного фонду, лісового та водного господарства, виділення земельних ділянок у користування та власність тощо), надання пропозицій щодо їх усунення, звернення (за потреби) до правоохоронних органів, судових органів, а також юридичний супровід стратегічно важливих справ;
  • антикорупційні журналістські розслідування задля виявлення та оприлюднення фактів корупції у діяльності посадових осіб місцевих органів державної влади та органів місцевого самоврядування;
  • громадський моніторинг відповідності статків та стилю життя державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування їх деклараціям про доходи;
  • контроль за проведенням та адмініструванням закупівель за державні кошти місцевими органами державної влади та органами місцевого самоврядування на території Львівській області;
  • підтримка у співпраці із Львівською обласною державною адміністрацією роботи антикорупційної телефонної “гарячої лінії”;
  • навчання, стажування державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування щодо основ законодавства України з протидії корупції, особливостей реалізації нового антикорупційного законодавства, світових практик попередження корупції;
  • соціологічні опитування щодо проблем корупції у Львівській області.

           

Конкурс проходитиме у два етапи. На першому етапі, учасники конкурсу мають подати стислий опис концепції власної проектної пропозиції за спрощеною описовою формою обсягом до 2 сторінок. Концепція проектної пропозиції має бути подана до 7 вересня 2015 р. включно на адресу: Оксана Дaщаківська <dashchakivska@irf.ua> із зазначенням у темі повідомлення «Проект на конкурс «Зупинимо корупцію».

 

            Результати першого етапу, на якому відбудеться відбір проектних концепцій, буде оголошено до 17 вересня 2015 р. Не пізніше 17 вересня також відбудеться і публічне обговорення концепцій-переможців.

 

            У другому етапі конкурсу братимуть участь переможці першого етапу. Їм буде запропоновано підготувати проект за відповідною аплікаційною формою. Проектні пропозиції на другий етап будуть прийматися на вищевказану електронну адресу до 30 вересня 2015 р. включно. Переможців другого етапу відбудеться буде публічно оголошено до 15 жовтня 2015 року.

           

Просимо взяти до уваги!

Термін реалізації проекту не може перевищувати 6 місяців. Планований період початку реалізації проектів – з 1 листопада 2015 р.

Проектна діяльність має передбачати широке інформування громадськості про хід реалізації проекту та його результати (у тому числі, через обов’язкове проведення підсумкової прес-конференції).

            Учасникам конкурсу, які успішно пройдуть перший та другий етапи відбору буде надана менторська допомога у підготовці проектної пропозиції до другого етапу та під час її реалізації з боку провідних антикорупційних організацій України (експертний супровід, у тому числі, з наданням постійних консультацій).

 

Орієнтовний бюджет проектів — до 300 000 гривень.

 

Контакти:

Дащаківська Оксана dashchakivska@irf.ua

Керівник Західноукраїнського регіонального представництва

Міжнародного фонду «Відродження»

 

 

 

Як подати заявку?

Щороку Міжнародний фонд "Відродження" оголошує конкурси згідно з пріоритетами фонду. Цікаві, інноваційні, суспільно значущі проекти можуть претендувати на підтримку поза оголошеними конкурсами. Такі проекти слід оформляти згідно з аплікаційними формами для позаконкурсних проектів.

Детальніше

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: