Конкурс «Сприяння соціальній згуртованості та взаєморозумінню у громадах Сходу України»

МЕТА КОНКУРСУ:

Мета конкурсу – сприяння взаєморозумінню і соціальній згуртованості у громадах Сходу України.

Дата завершення конкурсу:

12.04.2016

Програма:

Соціальний капітал

Міжнародний фонд «Відродження»

Оголошення конкурсу

«Сприяння соціальній згуртованості та взаєморозумінню у громадах Сходу України»

Протягом останніх двох років на Сході України спостерігається активна взаємодія ініціативних груп, громадських об’єднань, їх залучення у суспільну діяльність (в тому числі волонтерську), що сприяє ефективному розвитку громадянського суспільства. Однак, відкритим залишається питання налагодження взаємодії, ведення діалогу між громадянами, зокрема, тими, що поділяють різні політичні погляди.

Налагодження суспільного діалогу сприятиме ефективному вирішенню проблем у громадах, розвитку демократичних процесів на Сході України, покращенню взаємодії між громадськими ініціативами і державою, що призведе до змін у всіх сферах суспільного життя. Це може відбуватись через громадянську освіту, культурні миротворчі ініціативи, кампанії на захист громадських інтересів.

Мета цього конкурсу – сприяння взаєморозумінню і соціальній згуртованості у громадах Сходу України.

Учасники конкурсу – громадські організації, які зареєстровані та діють у Харківській, Сумській, Полтавській, Донецькій[1] та Луганській областях.

Напрямки діяльності у межах пріоритету:

  • підтримка миротворчих ініціатив, спрямованих на пошук успішних моделей і методів порозуміння у громадах;
  • підтримка кампаній на захист громадських інтересів, верховенства права на територіях Луганської та Донецької областей, близьких до лінії розмежування;
  • підтримка інформаційних кампаній задля сприяння примиренню у громадах;
  • проведення культурних акцій, навчально-просвітницьких заходів з громадянської освіти, спрямованих, зокрема, на розвиток публічних просторів міст, порозуміння і налагодження взаємодії у громаді задля розвитку громадянської активності, залучення молоді до вирішення нагальних проблем громади.

Конкурс для громадських ініціатив Східного регіону буде проходити у 2 етапи.

На першому етапі громадські активісти, організації та ініціативи повинні запропонувати ідею проекту, яка повинна бути викладена за спрощеною описовою формою (у додатку до цього оголошення) до 17.00 12 квітня 2016 р. та надіслана на адресу: rozskazova@irf.ua із зазначенням у темі повідомлення «Сприяння соціальній згуртованості та взаєморозумінню у громадах Сходу України».

Результати відбору буде оголошено не пізніше 29 квітня 2016 року.

Протягом другого етапу конкурсу організації та ініціативи підготують власний проект за стандартною аплікаційною формою Міжнародного фонду «Відродження», на основі якого і буде прийнято кінцеве рішення про підтримку відхилення з боку Міжнародного фонду «Відродження».

Результати 2 етапу конкурсу буде повідомлено не пізніше 27 травня 2016 року.

Загальний бюджет конкурсу – 500 000 гривень.

Максимальний розмір гранту – 150 000 гривень.

Середній розмір гранту – 100 000 – 120 000 гривень.

Тривалість проекту не може перевищувати 6 місяців.

Планований період початку реалізації проектів – червень 2016 р.

Рішення щодо проектної пропозиції перегляду не підлягає. Причин відмови в підтримці проектної пропозицій не повідомляють.

Контактна особа:  Олена Розсказова, Керівник Східноукраїнського представництва МФ «Відродження», rozskazova@irf.ua


[1] Окрім м. Маріуполя, для якого буде оголошено окремий конкурс у межах діяльності представництва МФВ у м. Дніпропетровську, яке планується відкрити у квітні цього року.

Як подати заявку?

Щороку Міжнародний фонд "Відродження" оголошує конкурси згідно з пріоритетами фонду. Цікаві, інноваційні, суспільно значущі проекти можуть претендувати на підтримку поза оголошеними конкурсами. Такі проекти слід оформляти згідно з аплікаційними формами для позаконкурсних проектів.

Детальніше

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: