Конкурс «Сприяння соціальній згуртованості та взаєморозумінню у громадах Півдня України»

МЕТА КОНКУРСУ:

Мета конкурсу – сприяння соціальній згуртованості і взаєморозумінню у громадах Півдня України.

Дата завершення конкурсу:

12.04.2016

Програма:

Соціальний капітал

Міжнародний фонд «Відродження»

Оголошення конкурсу

«Сприяння соціальній згуртованості та взаєморозумінню у громадах Півдня України»

Протягом останніх двох років на Півдні України спостерігається активна взаємодія ініціативних груп, громадських об’єднань, їх залучення у суспільну діяльність (в тому числі волонтерську), що сприяє ефективному розвитку громадянського суспільства. Однак, відкритим залишається питання налагодження взаємодії, ведення діалогу між громадянами, зокрема, тими, що поділяють різні політичні погляди.

Налагодження суспільного діалогу сприятиме ефективному вирішенню проблем у громадах, розвитку демократичних процесів, покращенню взаємодії між громадськими ініціативами і державою, що призведе до змін у всіх сферах суспільного життя. Це може відбуватись через громадянську освіту, культурні миротворчі ініціативи, кампанії на захист громадських інтересів, зокрема, на територіях, що мають значний конфліктний потенціал.

Мета цього конкурсу – сприяння соціальній згуртованості і взаєморозумінню у громадах Півдня  України.

Учасники конкурсу – громадські організації, які зареєстровані та діють у Одеській, Миколаївській та Херсонській областях.

Напрямки діяльності у межах пріоритету:

  • проведення інформаційних кампаній, спрямованих на примирення у громадах;
  • розвиток навичок дискусій та комунікації задля конструктивного вирішення проблем та побудови культури діалогу у суспільстві;
  • проведення культурних акцій, навчально-просвітницьких заходів з громадянської освіти, спрямованих, зокрема, на розвиток публічних просторів міст, порозуміння і налагодження взаємодії у громаді задля розвитку громадянської активності, залучення молоді до вирішення нагальних проблем громади.

До участі у конкурсі запрошуються організації та громадські ініціативи, які зареєстровані та діють в Херсонський, Миколаївський або Одеській області.

Конкурс «Сприяння соціальній згуртованості та взаєморозумінню у громадах Півдня України»  буде проходити у 2 етапи.

 На першому етапі громадські активісти, організації та ініціативи повинні запропонувати власні ідеї та пропозиції. Ідея повинна бути викладена за спрощеною описовою формою (див. у додатку) та надіслана до 17.00 12 квітня 2016 року на адресу: popov@irf.ua із зазначенням у темі повідомлення «Проект на конкурс Сприяння соціальній згуртованості та взаєморозумінню у громадах Півдня України».

Результати відбору заявок до участі у другому етапі конкурсу буде оголошено не пізніше 29 квітня 2016 року.

Протягом другого етапу конкурсу організації та ініціативи підготують власний проект за стандартною аплікаційною формою Міжнародного фонду «Відродження», на основі якого і буде прийнято кінцеве рішення про підтримкувідхилення з боку Міжнародного фонду «Відродження».

Результати 2 етапу конкурсу буде повідомлено не пізніше 27 травня 2016 року.

Загальний бюджет конкурсу – 500 000 гривень.

Максимальний розмір гранту – 150 000 гривень.

Середній розмір гранту – 100 000 – 120 000 гривень.

Тривалість проекту не може перевищувати 6 місяців.

Планований період початку реалізації проектів – червень 2016 року.

Рішення щодо проектної пропозиції перегляду не підлягає. Причин відмови в підтримці проектної пропозицій не повідомляють.

Контактна особа: Євген Попов, керівник Південноукраїнського представництва МФВ, popov@irf.ua

Як подати заявку?

Щороку Міжнародний фонд "Відродження" оголошує конкурси згідно з пріоритетами фонду. Цікаві, інноваційні, суспільно значущі проекти можуть претендувати на підтримку поза оголошеними конкурсами. Такі проекти слід оформляти згідно з аплікаційними формами для позаконкурсних проектів.

Детальніше

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: