КОНКУРС «СПРИЯННЯ СОЦІАЛЬНІЙ АДАПТАЦІЇ УЧАСНИКІВ АТО»

МЕТА КОНКУРСУ:

Мета конкурсу – створення успішних моделей соціальній адаптації військовослужбовців – учасників Антитерористичної операції (АТО) на Сході України із залученням громадських організацій та волонтерських ініціатив.

Дата завершення конкурсу:

23.11.2015

Програма:

Соціальний капітал

МІжнародний фонд «Відродження»

 Конкурс «Сприяння соціальній адаптації учасників АТО»

Збройний конфлікт на Сході України створив безпрецедентні виклики перед Українським суспільством. 210 тисяч осіб, згідно з даними, оприлюдненими Президентом України, було призвано до лав Збройних Сил України під час шести хвиль мобілізації у 2014-2015 роках. З них значна частина брала участь безпосередньо у бойових діях.

Серед учасників Антитерористичної операції (АТО) – велика кількість активістів Майдану, громадян, які братимуть участь у творенні нової, демократичної України. Разом з тим, існують небезпеки для людей, які пройшли через збройні конфлікти. Серед них – психосоціальні проблеми, поширення екстремізму, необхідність допомоги у соціальній адаптації до мирних умов життя. Громадянське суспільство України вже допомагає подолати ці виклики. Цей конкурс якраз спрямований на додаткове сприяння вирішенню проблем колишніх воїнів АТО.

Мета цього конкурсу – створення успішних моделей соціальній адаптації військовослужбовців – учасників Антитерористичної операції (АТО) на Сході України із залученням громадських організацій та волонтерських ініціатив.  

Пріоритети конкурсу:

–  надання психологічної підтримки, юридичної допомоги та іншої консультативної допомоги учасникам АТО на Сході України, демобілізованим із Збройних сил України та інших силових структур;

– сприяння становленню та розвитку організацій, які мають на меті захист прав та інтересів демобілізованих воїнів АТО та членів їхніх родин.

Учасники конкурсу – громадські організації, благодійні фонди; їхні об’єднання (коаліції).

Максимальний розмір гранту – 200 000 гривень.

Загальний бюджет конкурсу – 1 200 000 гривень.

Тривалість проектів не може перевищувати шести місяців.

Критерії оцінки проектів:

  • досвід та кваліфікація організації та/або виконавців проекту, зокрема, наявність у ключових виконавців проекту досвіду волонтерської допомоги Збройним силам України та особам, що потерпіли від конфлікту;
  • кількість бенефіціаріїв проекту;
  • наявність співфінансування та/або власного фінансового чи не фінансового, волонтерського внеску організації;
  • прозорість, обґрунтованість та оптимальна вартість послуг/товарів/ робіт у бюджеті.

Проектні пропозиції з додатками слід надіслати в електронному вигляді (заповнену аплікаційну форму (у форматі .doc) і додатки (у форматі .doc або .pdf) на електронну скриньку mykhaylova@irf.ua (у рубриці “Тема” електронного листа прохання вказати “Конкурс «Cприяння соціальній адаптації воїнів АТО») до 23 листопада 2015 року, 17:00. Проекти, що надійдуть після вказаного в оголошенні терміну, не розглядатимуть.

Оригінал проекту та 2 копії, копії статуту та свідоцтва про реєстрацію організації слід обов’язково подати чи надіслати поштою на адресу:

Міжнародний фонд «Відродження»

вул. Артема, 46, м. Київ, 04053

Програмна ініціатива «Громадські ініціативи Нової України».

Кінцевий термін подання проектів –  23 листопада 2015 року, 17:00 (дату подання оригіналу проекту визначають за поштовим штемпелем).

Результати розгляду проектів буде оголошено не пізніше 10 грудня 2015 року.

Зверніть увагу! Фонд не надає грантів політичним партіям, релігійним громадам і приватним (фізичним) особам.

Остаточне рішення щодо проектної пропозиції перегляду не підлягає.

Причин відмови в підтримці проектної пропозицій не повідомляють.

Контакти: Станіслав Лячинський, liachinskiy@irf.ua, (044) 482 24 29

Любов Михайлова, mykhaylova@irf.ua

Як подати заявку?

Щороку Міжнародний фонд "Відродження" оголошує конкурси згідно з пріоритетами фонду. Цікаві, інноваційні, суспільно значущі проекти можуть претендувати на підтримку поза оголошеними конкурсами. Такі проекти слід оформляти згідно з аплікаційними формами для позаконкурсних проектів.

Детальніше

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: