Конкурс проектів для громадських ініціатив Східноукраїнського регіону

МЕТА КОНКУРСУ:

Серед завдань та пріоритетів роботи Східноукраїнського представництва МФВ на 2014-15 роки – посилення та інституціоналізація нових громадських рухів, які виникли у регіоні після Євромайдану; створення нових та посилення існуючих незалежних медіа-платформ; поширення у суспільстві культури порозуміння та примирення, зокрема, на територіях, що мають значний конфліктний потенціал; поширення найуспішніших практик громадянської дії між різними регіонами України.

Дата завершення конкурсу:

03.12.2014

Програма:

Правління

Міжнародний фонд «Відродження»

Оголошення конкурсу проектів для громадських ініціатив Східноукраїнського регіону 

Задля посилення ролі громадянського суспільства у пошуках відповіді на найактуальніші проблеми, з якими Україна стикається сьогодні, Міжнародний фонд «Відродження» (МФВ) у 2014 році відкрив регіональні представництва у Харкові, Львові та Одесі.

Серед завдань та пріоритетів роботи Східноукраїнського представництва МФВ на 2014-15 роки – посилення та інституціоналізація нових громадських рухів, які виникли у регіоні після Євромайдану; створення нових та посилення існуючих незалежних медіа-платформ; поширення у суспільстві культури порозуміння та примирення, зокрема, на територіях, що мають значний конфліктний потенціал; поширення найуспішніших практик громадянської дії між різними регіонами України. 

Східноукраїнське представництво МФВ здійснює підтримку громадських ініціатив, зокрема, через відкриті конкурси.

Мета цього конкурсу – сприяння  розвитку громадських ініціатив, які виникли в Україні у ході Євромайдану та збройного конфлікту на Сході; сприяння участі цих ініціатив у процесах національного порозуміння та примирення. 

Учасники конкурсу – громадські організації, які зареєстровані та діють у Харківській, Дніпропетровській, Запорізькій областях, містах і районах Донецької і Луганської областей, які перебувають під адміністративним контролем української влади.

Пріоритети конкурсу:

Пріоритет 1. Підтримка громадянської активності у звільнених населених пунктах Донецької та Луганської областей, зокрема, через:

  • проведення кампаній на захист громадських інтересів, зокрема, щодо участі громади у відновленні життєдіяльності звільнених територій, утвердження принципів верховенства права та підконтрольності влади громадянам;
  • створення платформ для комунікації, діалогу та співпраці між громадськими ініціативами, волонтерами, органами влади та місцевого самоврядування. 

Пріоритет 2. Підтримка діалогу та побудова взаєморозуміння, толерантності і солідарності у громадах Сходу України, зокрема, через:

  • залучення до активного життя громад людей, які постраждали від збройного конфлікту (внутрішньо переміщені особи (ВПО), учасники АТО, їхні родини);
  • створення та підтримку Центрів допомоги ВПО у співпраці з місцевою владою, поширення найкращого досвіду роботи таких центрів;
  • проведення культурно-просвітницьких та інформаційних заходів, спрямованих на розбудову стосунків довіри, подолання негативних стереотипів щодо ВПО та подолання можливих непорозумінь у повсякденному та професійному житті.

Пріоритет 3. Розвиток регіональних інформаційних платформ та громадянської журналістики на Сході України, зокрема, через:

 

  • підтримку громадянських журналістів та ініціативних груп, які виробляють власнийконтент (аудіо, відео, стрімінг тощо) для національних та місцевих інформаційних проектів.

Загальний бюджет конкурсу – 800 тисяч гривень.

Максимальний розмір гранту – 80 тисяч гривень (оптимальний розмір гранту становить 50-60 тисяч гривень).

Тривалість проекту не може перевищувати 6 місяців (оптимальна тривалість проекту – 3-4 місяці).

Зверніть увагу! Проекти на конкурс слід подавати за аплікаційною формою. Заповнену аплікаційну форму в електронному вигляді (у форматі .doc) з доданою копією свідоцтва про реєстрацію організації (у форматі .doc або .pdf) слід надіслати на електронну скриньку rozskazova@irf.ua (у рубриці “Тема” електронного листа прохання вказати «Конкурс проектів для Сходу України”).

Кінцева дата подання проектів: 17.00 3 грудня 2014 року.

Рішення щодо проектної пропозиції перегляду не підлягає.

Причин відмови в підтримці проектної пропозицій не повідомляють.

Результати конкурсу буде оголошено не пізніше 23 грудня 2014 року.

Контактна особа:

Олена Розсказова

Керівник Східноукраїнського представництва МФВ

rozskazova@irf.ua

+38 057 730 06 28

Як подати заявку?

Щороку Міжнародний фонд "Відродження" оголошує конкурси згідно з пріоритетами фонду. Цікаві, інноваційні, суспільно значущі проекти можуть претендувати на підтримку поза оголошеними конкурсами. Такі проекти слід оформляти згідно з аплікаційними формами для позаконкурсних проектів.

Детальніше

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: