Конкурс проектів для громадських ініціатив Південноукраїнського регіону

МЕТА КОНКУРСУ:

Серед завдань та пріоритетів роботи Південноукраїнського представництва МФВ на 2014-15 роки – посилення та інституціоналізація нових громадських рухів, які виникли у регіоні після Євромайдану; створення нових та посилення існуючих незалежних медіа-платформ; поширення у суспільстві культури порозуміння та примирення, зокрема, на територіях, що мають значний конфліктний потенціал; поширення найуспішніших практик громадянської дії між різними регіонами України.

Дата завершення конкурсу:

03.12.2014

Програма:

Правління

Міжнародний фонд «Відродження»

Оголошення конкурсу проектів для громадських ініціатив Південноукраїнського регіону 

Задля посилення ролі громадянського суспільства у пошуках відповіді на найактуальніші проблеми, з якими Україна стикається сьогодні, Міжнародний фонд «Відродження» (МФВ) у 2014 році відкрив регіональні представництва у Харкові, Львові та Одесі.

Серед завдань та пріоритетів роботи Південноукраїнського представництва МФВ на 2014-15 роки – посилення та інституціоналізація нових громадських рухів, які виникли у регіоні після Євромайдану; створення нових та посилення існуючих незалежних медіа-платформ; поширення у суспільстві культури порозуміння та примирення, зокрема, на територіях, що мають значний конфліктний потенціал; поширення найуспішніших практик громадянської дії між різними регіонами України. 

Південноукраїнське представництво МФВ здійснює підтримку громадських ініціатив, зокрема, через відкриті конкурси.

Мета цього конкурсу – сприяння  розвитку громадських ініціатив, які виникли в Україні у ході Євромайдану та збройного конфлікту на Сході; сприяння участі цих ініціатив у процесах національного порозуміння та примирення. 

Учасники конкурсу – громадські організації, які зареєстровані та діють в Одеській, Миколаївській та Херсонській областях.

Пріоритети конкурсу:

Пріоритет 1. Підтримка діяльності, самоорганізації та співпраці волонтерських ініціатив Півдня України, зокрема, через:

  • підтримку поточної діяльності волонтерських груп, які надають допомогу вимушеним переселенцям та учасникам Антитерористичної операції (АТО);
  • мережування та комунікацію різних груп волонтерів між собою, з органами влади та міжнародними інституціями;
  • надання психологічної допомоги тим, хто її потребує (учасники АТО та їхні родини, внутрішньо переміщені особи (ВПО), волонтери).

Пріоритет 2. Підтримка діалогу та побудова взаєморозуміння, толерантності і солідарності у громадах, зокрема, через:

  • залучення до активного життя громад людей, які постраждали від збройного конфлікту (внутрішньо переміщені особи (ВПО), учасники АТО, їхні родини);
  • створення та підтримку Центрів допомоги вимушеним переселенцям у співпраці з місцевою владою, поширення найкращого досвіду роботи таких центрів;
  • розробку та адвокацію пропозицій щодо вдосконалення діяльності органів державної влади та місцевого самоврядування, спрямованих забезпечення прав ВПО;
  • проведення культурно-просвітницьких та інформаційних заходів, спрямованих на розбудову стосунків довіри, подолання негативних стереотипів щодо вимушених переселенців та подолання можливих непорозумінь у повсякденному та професійному житті.

Пріоритет 3. Розвиток регіональних інформаційних платформ та громадянської журналістики на Півдні України, зокрема, через:

  • підтримку громадянських журналістів та ініціативних груп, які виробляють власнийконтент (аудіо, відео, стрімінг тощо) для національних та місцевих інформаційних проектів.

Загальний бюджет конкурсу – 800 тисяч гривень.

Максимальний розмір гранту – 80 тисяч гривень (оптимальний розмір гранту становить 50-60 тисяч гривень).

Тривалість проекту не може перевищувати 6 місяців (оптимальна тривалість проекту – 3-4 місяці).

Зверніть увагу! Проекти на конкурс слід подавати за аплікаційною формою. Заповнену аплікаційну форму в електронному вигляді (у форматі .doc) з доданою копією свідоцтва про реєстрацію організації (у форматі .pdf) слід надіслати на електронну скриньку popov@irf.ua  (у рубриці “Тема” електронного листа прохання вказати «Конкурс проектів для Півдня України”).

Кінцева дата подання проектів: 17.00 3грудня 2014 року.

Рішення щодо проектної пропозиції перегляду не підлягає.

Причин відмови в підтримці проектної пропозицій не повідомляють.

Результати конкурсу буде оголошено не пізніше 23 грудня 2014 року.

Контактна особа:

Євген Попов

Керівник Південноукраїнського представництва МФВ

popov@irf.ua

+38 048 796 12 04

Як подати заявку?

Щороку Міжнародний фонд "Відродження" оголошує конкурси згідно з пріоритетами фонду. Цікаві, інноваційні, суспільно значущі проекти можуть претендувати на підтримку поза оголошеними конкурсами. Такі проекти слід оформляти згідно з аплікаційними формами для позаконкурсних проектів.

Детальніше

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: