Конкурс на посаду керівника регіонального представництва МФ «Відродження» у м. Дніпропетровськ

МЕТА КОНКУРСУ:

Задля посилення співпраці з громадськими ініціативами на Сході України, Фонд планує відкрити регіональне представництво у м. Дніпропетровськ, діяльність якого охоплюватиме Дніпропетровську, Запорізьку, Кіровоградську області та м. Маріуполь (Донецька обл.).

Дата завершення конкурсу:

03.03.2016

Програма:

Соціальний капітал

Конкурс

на посаду керівника регіонального представництва

Міжнародного фонду «Відродження»

у м. Дніпропетровськ

 

Міжнародний фонд «Відродження» (МФВ) – провідна національна фундація, яка входить до мережі Фундацій Відкритого Суспільства, заснованих фінансистом і філантропом Джорджем Соросом. Фонд підтримує найбільш інноваційні і значущих громадські ініціативи, спрямовані на розвиток відкритого суспільства в Україні.

Задля посилення співпраці з громадськими ініціативами на Сході України, Фонд планує відкрити регіональне представництво у м. Дніпропетровськ, діяльність якого охоплюватиме Дніпропетровську, Запорізьку, Кіровоградську області та м. Маріуполь (Донецька обл.).

Представництво виконуватиме роль інформаційно-ресурсного центру для громадських ініціатив у регіоні, у тому числі: здійснюватиме супровід конкурсів грантових проектів; налагоджуватиме комунікацію між місцевими та всеукраїнськими громадськими організаціями, донорами, владою та іншими зацікавленими партнерськими інституціями; сприятиме популяризації найкращого досвіду та практик самоорганізації громадян, залученню НУО та волонтерських ініціатив до імплементації реформ.

У своїй роботі представництво спиратиметься на незалежну Експертну раду, сформовану з авторитетних громадських діячів і фахівців регіону.

Початок роботи представництва запланований на квітень 2016 року.

Основні кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу:

 • вища освіта;
 • мінімум 3 роки досвіду роботи у громадському секторі (досвід програмного чи грантового менеджменту в донорських або громадських організаціях буде перевагою);
 • відмінне знання потреб і перспектив розвитку громадських організацій та ініціатив регіону;
 • відмінні комунікаційні та презентаційні навички, вміння налагоджувати й підтримувати позитивні робочі взаємини;
 • добрі навички стратегічного планування, програмного та грантового менеджменту, бюджетного планування;
 • відмінні навички розмовної та письмової української та англійської мов;
 • знання основ законодавства, що регулює діяльність благодійних і громадських організацій;
 • готовність до відряджень по Україні, зокрема, у межах областей, де працюватиме представництво;
 • відданість цінностям відкритого демократичного суспільства: толерантність, недискримінація, повага до людської гідності і обстоювання фундаментальних прав людини. Більше про принципи відкритого суспільства і місію Міжнародного Фонду «Відродження» – тут;
 • дотримання  політик МФВ щодо відсутності конфлікту інтересів.

Основні посадові обов’язки керівника представництва включатимуть:

 • організація роботи представництва;
 • організація та участь у презентаціях ініціатив Міжнародного фонду «Відродження» в регіоні;
 • налагодження та підтримка сталої комунікації та співпраці з загальнонаціональними та місцевими громадськими організаціями, владою, бізнесом, міжнародними інституціями;
 • розвиток співпраці з іншими донорськими організаціями задля спільної підтримки громадських ініціатив;
 • супровід конкурсів грантових проектів (участь у розробці та поширенні оголошень про конкурси, надання консультацій потенційним аплікантам, забезпечення розгляду Експертними радами, поточний моніторинг і кінцева оцінка проектів);
 • участь у реалізації проектів та ініціатив Фонду, що реалізуються у регіоні;
 • подання пропозицій щодо стратегічних напрямків роботи Фонду у регіоні;
 • організація тренінгів, семінарів та інших заходів.

Резюме (файл прохання називати прізвищем апліканта англійською мовою) та мотиваційний лист слід надіслати до 3 березня ц.р. (четвер), 17.00 на електронну адресу: mykhaylova@irf.ua. В темі листа, будь ласка, вказуйте: «Конкурс на заміщення посади керівника представництва у м.Дніпропетровськ».

Всі запитання, пов‘язані із даним оголошенням, просимо адресувати на електронну адресу mykhaylova@irf.ua, в темі листа, будь ласка, вказуйте: “Запитання щодо вакансії керівника регіонального представництва».

Телефоном консультації не надаватимуть.

Фонд зв’язуватиметься лише з тими кандидатами, які відібрані для проведення співбесіди.

Кандидати, відібрані для проведення співбесіди, будуть повідомлені електронною поштою про дату і час співбесіди не пізніше 10 березня 2016 року.

Форма трудових відносин – строковий трудовий договір із можливістю продовження.

Належна  конкурентноспроможна винагорода, що відповідає компетенціям та навичкам кандидата, буде визначена за результатами співбесіди.

Як подати заявку?

Щороку Міжнародний фонд "Відродження" оголошує конкурси згідно з пріоритетами фонду. Цікаві, інноваційні, суспільно значущі проекти можуть претендувати на підтримку поза оголошеними конкурсами. Такі проекти слід оформляти згідно з аплікаційними формами для позаконкурсних проектів.

Детальніше

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: