Конкурс стипендій для блогерів: розмаїття ромської культури

МЕТА КОНКУРСУ:

підтримати блоги, що містять контент на тему життя ромів в Україні та їх внеску в розвиток українського суспільства: культура, життя громад, культура, освіта, зайнятість, діяльність правозахисників тощо, , що сприяє зміні наративів та подоланню стереотипів щодо цієї етнічної меншини, посилює згуртованість, взаємоповагу й толерантність у суспільстві

Оголошення результатів конкурсу:

20.07.2021

Кінцевий термін подання пропозицій:

15.07.2021

Дата завершення конкурсу:

20.07.2021

Програма:

Ромська програма

Ромська програма Міжнародного фонду «Відродження» оголошує конкурс на здобуття цільової стипендії для блогерів, які висвітлюють тему життя ромів в Україні та їх внеску в розвиток українського суспільства: життя громад, культура, освіта, зайнятість, діяльність правозахисників тощо. 

Мета конкурсу: підтримати блоги, що містять контент на тему життя ромів в Україні та їх внеску в розвиток українського суспільства: культура, життя громад, культура, освіта, зайнятість, діяльність правозахисників тощо, , що сприяє зміні наративів та подоланню стереотипів щодо цієї етнічної меншини, посилює згуртованість, взаємоповагу й толерантність у суспільстві.

У конкурсі на здобуття цільової стипендії можуть взяти участь блогери як ромського, так і не ромського походження, чиї блоги присутні на таких платформах як: Instagram, YouTube, TikTok (одній або кількох з них).    

Аби взяти участь у конкурсі, потрібно заповнити форму – https://forms.gle/grEWkNi4biWZ1biT6 

Критерії відбору матеріалів:

  • Відповідність контенту меті конкурсу;
  • Культурна цінність, унікальність та цікава подача контенту;
  • Кількість підписників блогу та охоплення аудиторії;
  • Розуміння проблематики;
  • Відсутність упереджень та мови ворожнечі;

Розмір цільової стипендії складає – 2700 грн./міс.

Стипендія надаватиметься до кінця 2021 року

Контактна особа для додаткових запитань й уточнень – Радослава Кабачій, менеджерка ініціатив у сфері культури Міжнародного фонду «Відродження», kabachiy@irf.ua

Як подати заявку?

Щороку Міжнародний фонд "Відродження" оголошує конкурси згідно з пріоритетами фонду. Цікаві, інноваційні, суспільно значущі проекти можуть претендувати на підтримку поза оголошеними конкурсами. Такі проекти слід оформляти згідно з аплікаційними формами для позаконкурсних проектів.

Детальніше

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: