Конкурс ідей для партнерства в краудфандінговій ініціативі «Культура. Спільнота»

МЕТА КОНКУРСУ:

Завдяки нашій підтримці, громадські організації, які реалізують проекти у сфері культури та залучають кошти спільноти отримають додаткові можливості для реалізації своїх ідей.

Оголошення результатів конкурсу:

15.05.2020

Кінцевий термін подання пропозицій:

15.04.2020

Дата завершення конкурсу:

15.04.2020

Програма:

Соціальний капітал

Міжнародний фонд «Відродження» оголошує конкурс ідей для партнерства в краудфандінговій ініціативі «Культура. Спільнота» у 2020 році.

Цією ініціативою Фонд прагне зміцнити практику фінансування значущих суспільних ініціатив шляхом краудфандінгу – залучення коштів від громадян. 

Завдяки нашій підтримці, громадські організації, які реалізують проекти у сфері культури та залучають кошти спільноти отримають додаткові можливості для реалізації своїх ідей.

Учасники конкурсу: До участі у конкурсі запрошуються громадські організації, громадські спілки, благодійні фонди, зареєстровані у будь-якому регіоні України.

Критерії відбору заявок на першому етапі:

  • культурна цінність проекту (знаковий характер події, участь знаних митців, унікальність проекту);
  • соціальний вплив проекту (значення проекту для громади; реалістична оцінка цільової аудиторії та бенефіціарів проекту; дотичність проекту до наскрізних тематичним пріоритетам фонду “Відродження” – права людини, інклюзія, гендерна рівність, екологічна сталість, європейська інтеграція України, доступ до якісної освіти, громадянська освіта, протидія корупції);
  • спроможність команди проекту та фінансова обґрунтованість  (реалістичність збору заявленої суми шляхом краудфандінгу – за аналогією з подібним проектами або обґрунтування здатності проекту зібрати необхідні кошти; обґрунтовані та збалансовані витрати бюджету)

Якщо вашу заявку схвалено – вам потрібно залучити кошти від громадян на свій проект на «Спільнокошті» (партнерській платформі нашої програми) або іншому краудфандінговому веб-сайті.

Термін підготовки та проведення кампанії – не більше 6 місяців від надсилання повідомлення про відбір заявки.

Для допомоги організаціям, які було відібрано на першому етапі, фонд “Відродження” спільно з партнерами організує одноденний практикум з краудфандінгу, який відбудеться на початку квітня у м. Києві.

Якщо краудфандінг завершилася успішно –  Фонд фінансує проект громадської організації у сумі, яка дорівнює зібраній шляхом краудфандінгу (але не більшій, ніж мета кампанії).

Максимальна сума, яку Фонд дофінансовуватиме у межах цієї ініціативи, становить 150 000 гривень.

Наприклад:

Заявили 80 тис. грн. -> Зібрали 80 тис. грн. -> Отримали + 80 тис. від Фонду

Для участі у першому етапі конкурсу потрібно заповнити аплікаційну форму

Графік проведення конкурсу у 2020 році:

Дата подання заявок для участі у першому етапі Повідомлення результатів попереднього відбору
12 березня 27 березня
15 квітня 15 травня

У разі рішення Експертної ради про подальше продовження конкурсу дати нових дедлайнів буде оголошено додатково. 

Як подати заявку?

Щороку Міжнародний фонд "Відродження" оголошує конкурси згідно з пріоритетами фонду. Цікаві, інноваційні, суспільно значущі проекти можуть претендувати на підтримку поза оголошеними конкурсами. Такі проекти слід оформляти згідно з аплікаційними формами для позаконкурсних проектів.

Детальніше

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: