Конкурс ідей для партнерства в ініціативі «Краудфандінг для медіа»

МЕТА КОНКУРСУ:

Цією ініціативою Фонд прагне зміцнити практику фінансування значущих суспільних ініціатив шляхом краудфандінгу – залучення коштів від громадян, створення нових можливостей підтримки для медіа.

Оголошення результатів конкурсу:

30.09.2020

Кінцевий термін подання пропозицій:

07.09.2020

Дата завершення конкурсу:

07.09.2020

Програма:

Соціальний капітал

Міжнародний фонд «Відродження» оголошує конкурс ідей для партнерства у ініціативі “Краудфандінг для медіа”.

Цією ініціативою Фонд прагне зміцнити практику фінансування значущих суспільних ініціатив шляхом краудфандінгу – залучення коштів від громадян. Ми маємо на меті зміценння зв’язків ЗМІ з їхніми аудиторіями, формуванню навколо медіа сталих спільнот.   

Критерії відбору заявок на першому етапі:

  • Перспективи формування спільноти навколо медіа (розуміння та сегментування власної аудиторії; минулий досвід залучення коштів від спільноти (краудфандінг, передплата, події із залучення коштів) або реалістичні плани щодо продовження такої практики; наявність чітких планів щодо розвитку медіа і формування успішної бізнес-моделі).
  • Спроможність команди проекту та фінансова обґрунтованість  (реалістичність збору заявленої суми шляхом краудфандінгу – за аналогією з подібним проектами або обґрунтування, здатності проекту зібрати необхідні кошти; обґрунтовані та збалансовані витрати бюджету).

Якщо вашу заявку схвалено – вам потрібно залучити кошти від громадян на свій проект на «Спільнокошті» (партнерській платформі нашої програми) або іншому краудфандінговому веб-сайті.

Термін підготовки та проведення кампанії – не більше 6 місяців від повідомлення від Фонду про партнерство.

Якщо краудфандінг завершився успішно –  Фонд фінансує проект громадської організації у сумі, яка дорівнює зібраній шляхом краудфандінгу (але не більшій, ніж мета кампанії).

Кошти гранту може бути спрямовано як на виробництво контенту, так і на розвиток медіа, зміцнення його як організації (формування стратегії розвитку, маркетингові дослідження тощо, налагодження бізнес-процесів тощо).

Максимальна сума, яку Фонд дофінансовуватиме у межах цієї ініціативи, становить 150 000 гривень.

Наприклад:

Заявили 80 тис. грн. -> Зібрали 80 тис. грн. -> Отримали + 80 тис. від Фонду

Для участі у першому етапі конкурсу, потрібно заповнити аплікаційну форму (лінк)

Графік проведення конкурсу у 2020 році:

Дата подання заявок для участі у першому етапіПовідомлення результатів попереднього відбору
6 липня31 липня
7 вересня30 вересня

У разі рішення Експертної ради про подальше продовження конкурсу дати нових дедлайнів буде оголошено додатково. 

Як подати заявку?

Щороку Міжнародний фонд "Відродження" оголошує конкурси згідно з пріоритетами фонду. Цікаві, інноваційні, суспільно значущі проекти можуть претендувати на підтримку поза оголошеними конкурсами. Такі проекти слід оформляти згідно з аплікаційними формами для позаконкурсних проектів.

Детальніше

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: