Гранти на комунікаційні кампанії з доступу до паліативної допомоги

МЕТА КОНКУРСУ:

підтримка ініціатив громадських організацій щодо проведення інформаційно-адвокаційної кампанії про право на паліативну допомогу і доступ до неї.

Оголошення результатів конкурсу:

11.10.2019

Кінцевий термін подання пропозицій:

04.10.2019

Дата завершення конкурсу:

04.10.2019

Програма:

Громадське здоров'я

Мета конкурсу: підтримка ініціатив громадських організацій щодо проведення інформаційно-адвокаційної кампанії про право на паліативну допомогу і доступ до неї.

Кінцевий термін подання пропозицій: 4 жовтня 2019 року

Програма: Громадське здоров’я

Міжнародний фонд «Відродження» оголошує конкурс грантів для громадських організацій на проведення комунікаційної кампанії про доступ до паліативної допомоги.

Паліативна допомога – це підхід, який дозволяє зберегти та покращити якість життя, забезпечити гідність і права пацієнтів всіх вікових категорій із захворюваннями, які загрожують життю. Це надання медичної, соціальної, психологічної та духовної допомоги та підтримки в період хвороби пацієнтові та його близьким, рідним. Адже людина має право на гідне життя і допомогу до самого його завершення, а нелікований біль – це порушення цього права.

Основні повідомлення кампанії мають бути сфокусовані на мотивації гідно ставитися до важко хворих пацієнтів, зберігати їхню гідність і забезпечувати права, на поясненні мети, завдання і суті паліативної допомоги, а також на інформуванні та адвокатуванні права на паліативну допомогу, поясненні її місця в гарантованому державою пакеті послуг надання медичної допомоги та сервісах, що мають бути або вже є доступними для пацієнтів.

У конкурсі можуть брати участь громадські організації, благодійні фонди, ініціативні групи, пацієнтські спільноти, які працюють у сфері паліативної допомоги в Україні та мають юридичну реєстрацію.

Докладне оголошення про конкурс із усіма умовами можна завантажити тут:

Проекти слід оформляти за стандартною аплікаційною формою, яку можна скачати вгорі цієї сторінки.

Проект також обов’язково слід надіслати на електронні адреси: shapoval@irf.ua та shuliak@irf.ua.

17 вересня 2019 року (вівторок), з 10:00 до 13:00, у приміщенні Фонду за адресою Січових стрільців, 46 відбудеться презентація айдентики комунікаційної кампанії з доступу до паліативної допомоги.

Використання айдентики кампанії є обов’язковою умовою для усіх переможців конкурсу грантів.Тож якщо ви зацікавлені виграти конкурс – чекаємо вас на цьому заході!

Для реєстрації необхідно до 12 вересня заповнити google-форму: https://forms.gle/UrQGyE2LBky1viuVA

Контакти для запитань:

Ксенія Шаповал, shapoval@irf.ua
Ярослава Шуляк, shuliak@irf.ua
Тел. (044) 461 9709

Як подати заявку?

Щороку Міжнародний фонд "Відродження" оголошує конкурси згідно з пріоритетами фонду. Цікаві, інноваційні, суспільно значущі проекти можуть претендувати на підтримку поза оголошеними конкурсами. Такі проекти слід оформляти згідно з аплікаційними формами для позаконкурсних проектів.

Детальніше

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: