Connect for Impact: перші результати

21 лютого 2016 року закінчилась перша дослідницька подорож в рамках проекту Connect for Impact, що імплементується Impact Hub Odessa за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

21 лютого 2016 року закінчилась перша дослідницька подорож в рамках проекту Connect for Impact, що імплементується Impact Hub Odessa за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Співзасновниця Impact Hub Odessa Марина Плужник-Гладир та програмний директор Impact Hub Odessa Олександр Славський відвідали Берлін, Рим та Мілан. Як раніше було погоджено, в цих містах буде організовано ряд заходів та зустрічей для  громадських діячів, соціальних підприємців, урбаністів і новаторів освітньої сфери  з діячами аналогічних напрямків країн ЕС, для того щоб вони могли продемонструвати досягнуті результати та налагодити співробітництво.

Представники проекту зустрілись з німецькими колегами від Impact Hub Berlin, представниками організації Actоrs for Urdan Change, організацією MitOst e.V. та посольством України в Німеччині. В Італії вони мали нагоду обговорити перспективи проекту з італійськими та італійсько-українськими організаціями, серед яких: Impact Hub Milano та  Impact Hub Roma, міланська філія Talent Garden, спільнота Всесвітнього економічного форуму Global Shapers та низка інших організацій.

У ході зустрічей було обговорено можливості партнерства у рамках Проекту Connect for Impact, особливості місцевої еко-системи та соціальних інновацій. За результатами поїздки побудовано план дій на найближчий період проекту для того, щоб він став максимально   цікавим та корисним для учасників та партнерів.

У березні-квітні заплановано подорожі до Франції, Греції та Іспанії, де також пройде ряд аналогічних зустрічей. Організаторів проекту мають за мету досягти домовленостей с установами, що представлятимуть інтерес для цільової групи та по завершенню цієї фази проекту розробити програму спільних з партнерськими організаціями заходів. 

Контакти: v.rizun@impacthub.odessa.ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: