Чи потрібна владі незалежна аналітика? Запрошуємо на 9-ту конференцію аналітичних центрів

Кожного дня влада приймає важливі рішення, які стосуються кожного з нас. Цим рішенням передує аналітика. Ключове питання – яка ця аналітика? Та чи потрібна владі незалежна аналітика?

Саме таким питанням ми вирішили присвятити 9-ту щорічну конференцію аналітичних центрів, яка відбудеться 7-го грудня  2021 року, з 10.30 по 16.30

Цього року, конференція пройде в онлайн форматі. Але ми впевнені, що це не завадить нам мати цікаву та конструктивну дискусію. 

Плануємо обговорити наступні питання: 

  • Якісна публічна політика: чим важливі незалежні аналітичні центри?
  • Чи потрібна владі незалежна  аналітика? На основі якої аналітики топ- чиновники приймають рішення? Чи затребувана аналітика державних дослідницьких центрів? Які причини зменшення запиту на незалежну аналітику?
  • Довіра до досліджень в контексті кризи довіри в українському суспільстві.  Причини кризи довіри до державних лідерів та інституцій, експертів, даних. Які шляхи побудови довіри?
  • “Третя місія” університетів: що необхідно для її успішної реалізації?

Детальна програма тут:

Щоб взяти участь, необхідно зареєструватися до 30-го листопада за посиланням:

Посилання на трансляцію конференції ми надішлемо напередодні заходу.

Конференція відбудеться в межах «Ініціативи з розвитку аналітичних центрів в Україні», яку МФ «Відродження» виконує у партнерстві із «Ініціативою відкритого суспільства для Європи» (OSIFE) та за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: