Чверть чернівецьких посадовців мають низький рівень етнічної толерантності

У Чернівцях відбувся науково-практичний семінар для депутатів і посадових осіб Чернівецької міської та районних рад у Чернівцях у межах проекту “Моніторинг процесу формування збалансованих етнонаціональних відносин у Чернівецькій області”

8 липня в Чернівцях відбувся науково-практичний семінар для депутатів і посадових осіб Чернівецької міської та районних рад у Чернівцях у межах проекту “Моніторинг процесу формування збалансованих етнонаціональних відносин у Чернівецькій області”. Проект здійснює Буковинський політологічний центр за підтримки програми “Посилення впливу громадянського суспільства” Міжнародного фонду “Відродження”.

Під час семінару було проведено анкетування учасників для визначення рівня етнічної толерантності. Виявилося, що у 26% опитаних низький рівень толерантності, в 11% – високий, а у 63% – середній.

Також було проаналізовано виконання Регіональної програми підтримки національно-культурних товариств, етнічних громад Чернівецької області та української діаспори на 2010-2012 роки. Учасники семінару підтримали пропозицію про необхідність розробки аналогічної програми для Чернівців.

Контакти: Буковинський політологічний центр, (0372) 55 71 82, akruglas@univers.cv.ua

***

Мета програми “Посилення впливу громадянського суспільства”  – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисту та лобіюванню спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: