Чому чиновники Київщини “приватизували” генплани міст?

10 квітня о 13:30 у Києві (ІА “УНІАН”, вул. Хрещатик, 4) відбудеться прес-конференція “Чому чиновники Київщини “приватизували” генплани міст?”

10 квітня о 13:30 у Києві (ІА “УНІАН”, вул. Хрещатик, 4) відбудеться прес-конференція “Чому чиновники Київщини “приватизували” генплани міст?” Захід проводить Східноукраїнський центр громадських ініціатив і Центр Громадянських Свобод за підтримки програми “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження”.

Згідно з законами “Про регулювання містобудівельної діяльності” та “Про доступ до публічної інформації”, генеральні плани забудови міст мають бути відкритими для громадян. Чи реалізовано це право? Чи знають мешканці міст, що очікує на них найближчим часом і в перспективі? Які “стратегічні об’єкти” приховують генеральні плани? Чому в Київській області ці документи є “приватною власністю” чиновників і належать до “службової інформації”? На ці питання спробують дати відповідь громадські експерти.

Фахівці проаналізували доступність для громадян генпланів у 26 містах Київської області. Вони представлять журналістам результати цього аналізу, а також рейтинг міст області у сфері доступності генпланів.

У прес-конференції візьмуть участь
– голова Східноукраїнського центру громадських ініціатив Володимир Щербаченко;
– голова правління Центру Громадянських Свобод Олександра Матвійчук;
– експерт Центру Громадянських Свобод Ганна Рожкова.

Контакти:
Центр Громадянських Свобод
067 246 43 43
ccl.org.ua@gmail.com

***

Мета програми “Верховенство права” – підтримати ініціативи громадянського суспільства, спрямовані на захист прав людини й основоположних свобод, сприяти підвищенню правової свідомості та громадської активності на центральному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: