Членів громадських рад Сумщини запрошують на тренінги

“Школа громадської активності” запрошує членів громадських рад Сумської області до участі в дводенних тренінгах “Аналіз політики. Рівні, принципи та механізми прийняття управлінських рішень” і “Комунікації з владою”

“Школа громадської активності” запрошує членів громадських рад Сумської області до участі в дводенних тренінгах “Аналіз політики. Рівні, принципи та механізми прийняття управлінських рішень” і “Комунікації з владою”. Відповідний проект реалізує Сумський обласний комітет молодіжних організацій за підтримки програми “Посилення впливу громадянського суспільства” Міжнародного фонду “Відродження”.

Участь у навчанні можуть узяти представники сільських, селищних, міських, районних та обласних громадських рад Сумщини. Охочим слід заповнити анкету учасника та надіслати її на електронну адресу gromradasumy@meta.ua до 5 березня 2011 року.

Для навчання буде сформовано 4 групи учасників “Школи громадського активу” за географічним принципом. Базові міста для проведення кущових тренінгів – Суми, Охтирка, Ромни, Шостка. Витрати учасників тренінгів на проїзд, проживання та харчування забезпечують організатори.

Контакти: Віктор Бобиренко, 050 13 06 777, popatenko@meta.ua

***

Мета програми “Посилення впливу громадянського суспільства” – сприяти розвитку системи захисту прав громадян як споживачів державних і комунальних послуг, посилювати спроможність громадських організацій щодо вироблення політики та впливу на прийняття політичних рішень із суспільно важливих питань.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: