Члени громадської ради при Сєвєродонецькій міськраді опанували антикорупційну експертизу

21-22 вересня в місті Сєвєродонецьк (Луганська область) відбулися два перших тренінгових модулі навчальної програми в межах проекту “Посилення впливу громадської ради через підвищення професіоналізму її членів”

21-22 вересня в місті Сєвєродонецьк (Луганська область) відбулися два перших тренінгових модулі навчальної програми в межах проекту “Посилення впливу громадської ради через підвищення професіоналізму її членів”. Проект здійснює Сєвєродонецька агенція розвитку громади для членів громадської ради при міськраді за підтримки програми “Посилення впливу громадянського суспільства” Міжнародного фонду “Відродження”.

25 осіб (члени громадської ради, а також громадські активісти, яких може бути залучено як експертів) мали нагоду ознайомитися з базовими принципами, завданнями та методами діяльності громадських дорадчих органів, а також опанувати конкретний механізм громадської дії – антикорупційну громадську експертизу.

Громадську раду при Сєвєродонецькій міській раді було створено 11 лютого. До її складу увійшов 31 представник інститутів громадянського суспільства.

Сєвєродонецька агенція розвитку громади
Олена Ніжельська
099 756 23 46
096 057 67 21
gromada@sdtcom.lg.ua

***

Мета програми “Посилення впливу громадянського суспільства”  – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисту та лобіюванню спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: