Члени громадських рад Сумщини стануть професійнішими

Сумський обласний комітет молодіжних організацій реалізує в Сумській області проект “Школа громадського активу”

Сумський обласний комітет молодіжних організацій реалізує в Сумській області проект “Школа громадського активу”. Його підтримує програма “Посилення впливу громадянського суспільства” Міжнародного фонду “Відродження”.

Мета проекту – підготовка членів громадських рад різного рівня до активної участі у творенні системних змін.

Керівник тренерської групи проекту Віктор Бобиренко розповів, що етапів реалізації “Школи” буде три.

“На першому етапі буде здійснено відбір учасників серед представників громадських організацій Сумської області, які ввійшли до громадських рад різних рівнів (обласна, районна, міська або галузева). Для того щоб стати учасником, слід заповнити анкети. Кількість учасників, які зможуть узяти участь у навчанні, обмежена: у кожній групі до 20 осіб. До речі, кінцевий термін подання анкет – 5 березня, тож запрошуємо всіх охочих скористатися можливістю участі в навчанні”, – відзначив він.

Наступний етап – це формування чотирьох груп учасників у чотирьох базових містах області – Сумах (охоплюватиме Суми та Сумський район), Охтирці (міста Охтирка, Лебедин і Тростянецький, Великописарівський, Краснопільський, Охтирський, Лебединський райони), Ромнах (міста Конотоп, Ромни, Роменський і Конотопський, Недригайлівський, Буринський та Липоводолинський райони) та Шостці (міста Глухів, Шостка, Глухівський, Шосткинський, Путивльський, Ямпільський, Серединобудський, Кролевецький райони).

На третьому етапі буде проведено серію дводенних тренінгів. Кожна з груп пройде два дводенних (16 годин) тренінги – “Аналіз політики. Рівні, принципи та механізми прийняття управлінських рішень” та “Комунікації з владою”.

Витрати учасників тренінгів на проїзд, проживання та харчування забезпечують організатори.

Контакти: Сумський обласний комітет молодіжних організацій, (0542) 77 03 29, Luchaninova@ukr.net

***

Мета програми “Посилення впливу громадянського суспільства” – сприяти розвитку системи захисту прав громадян як споживачів державних і комунальних послуг, посилювати спроможність громадських організацій щодо вироблення політики та впливу на прийняття політичних рішень із суспільно важливих питань.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: