Члени громадських рад на Буковині підвищать свій професійний рівень

У Чернівецькій області відбудуться навчальні семінари “Інструментарій впливу громадських рад на процес реалізації державної політики на місцевому рівні”

У Чернівецькій області відбудуться навчальні семінари “Інструментарій впливу громадських рад на процес реалізації державної політики на місцевому рівні”. Заходи проводить Буковинська фундація підтримки регуляторної реформи в Україні в межах проекту “Через ефективні громадські ради до розвинутого громадянського суспільства” за підтримки програми “Посилення впливу громадянського суспільства” Міжнародного фонду “Відродження”.

10 грудня о 9:00 семінар відбудеться в залі засідань Новоселицької райадміністрації для членів громадських рад при Новоселицькій і Герцаївській РДА.

13 грудня о 9:00 семінар відбудеться в залі засідань Вижницької райадміністрації для членів громадських рад при Вижницькій і Путильській райадміністраціях.

Проект має на меті посилити вплив громадських рад Чернівецької області на процес вироблення та реалізації державної політики на місцевому рівні шляхом підвищення професійного рівня їх членів і налагодження комунікації між ними.

Буковинська фундація підтримки регуляторної реформи в Україні
(03722) 3 21 35
civicdefender@gmail.com

***

Мета програми “Посилення впливу громадянського суспільства”  – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисту та лобіюванню спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: