Чим Регіональний ресурсний центр місцевої демократії допомагатиме громадським активістам Кіровоградської області

30 травня 2019 року з 11.00 до 12.00 у приміщенні «Прес-клубу реформ» (вул. Чикаленка, 1-а: перший поверх Бізнес-центру «Єлисаветград») відбудеться прес-конференція на тему: «Чим Регіональний ресурсний центр місцевої демократії допомагатиме громадським активістам Кіровоградської області».

30 травня 2019 року з 11.00 до 12.00 у приміщенні «Прес-клубу реформ» (вул. Чикаленка, 1-а: перший поверх Бізнес-центру «Єлисаветград») відбудеться прес-конференція на тему: «Чим Регіональний ресурсний центр місцевої демократії допомагатиме громадським активістам Кіровоградської області».

Ініціатором заходу є Кіровоградська обласна організація Всеукраїнської громадської організації «Асоціація сприяння самоорганізації населення». Захід відбуватиметься за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

За даними Головного територіального управління юстиції в Кіровоградській області станом на 1 січня 2019 р. у регіоні зареєстровано більше 2 000 громадських організацій. Тільки в м. Кропивницький їх рахується 248. Нескладний підрахунок показує, що більша частина громадської активності зосереджена в районах області. Це – величезний потенціал. Особливо зараз, коли повним ходом йде процес децентралізації та формування об’єднаних територіальних громад. Наскільки ж мудро він використовується? Як зазначається на сайті Кіровоградської обласної державної адміністрації, про свою активність заявляє не більше 30% громадських об’єднань. Найбільш активними громадські об’єднання є у таких сферах як підприємництво, соціальна підтримка пільгових категорій населення, молодіжний та волонтерський рух, усунення гендерної дискримінації, популяризація здорового способу життя, розв’язання екологічних проблем, підтримка національних меншин.

На прес-конференції йтиметься про важливість об’єднання зусиль активних громадських організацій, співпрацю влади та громади, підвищення професійного рівня громадських активістів.

Спікери:

· Волошина Алла – голова Кіровоградської обласної організації Всеукраїнської громадської організації «Асоціація сприяння самоорганізації населення»

· Голота Світлана – начальник відділу комунікацій та консультацій з громадськістю Управління комунікацій з громадськістю Кіровоградської обласної державної адміністрації

· Захарченко Євгенія – юристка проекту «Дієва місцева демократія на Кіровоградщині», засновниця громадської організації «Батьківська рада Кропивницького»

З усіх уточнюючих питань щодо прес-конференції можна звертатися до Алли Волошиної за такими контактами: FB – Алла Волошина, e-mail: avvoloshyna@gmail.com, тел.: +38 067 611 23 00.

Довідково. Матеріал підготовлено за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» у межах проекту «Дієва місцева демократія на Кіровоградщині». Матеріал відображає позицію авторів і не обов’язково збігається із позицією Міжнародного фонду «Відродження».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: