Чи зможуть українці вже з 2016 року подорожувати до ЄС без віз?

4 червня з 11:00 до 13:00 в Києві відбуватиметься круглий стіл “Другий шанс для України: чи зможуть українці вже з 2016 року подорожувати до ЄС без віз?”

4 червня з 11:00 до 13:00 в Києві (ІА “Укрінформ”, вул. Богдана Хмельницького, 8/16) відбуватиметься круглий стіл “Другий шанс для України: чи зможуть українці вже з 2016 року подорожувати до ЄС без віз?” Захід проводить Громадська ініціатива “Європа без Бар’єрів” (Київ) і Фундація імені Стефана Баторія (Варшава) за підтримки Європейської програмної ініціативи Міжнародного фонду “Відродження”.

Учасники заходу обговорять перспективи безвізового режиму між ЄС та Україною, оцінять виконання Україною вимог Плану дій із візової лібералізації, проаналізують політику нового уряду України щодо імплементації реформ, передбачених Планом дій, та оцінять законодавчі зміни в цій сфері.

Під час заходу відбудеться презентація аналітичного документу “Другий шанс для України”, який підготувала Ірина Сушко (ГО “Європа без бар’єрів”) та Якуб Бенедичак (Фундація імені Стефана Баторія). Публікація містить аналіз реформ у межах Плану дій із візової лібералізації, які має здійснити Україна задля запровадження ЄС безвізового режиму. Автори пропонують конкретні рекомендації та рішення, що сприятимуть прискоренню візової лібералізації.

Програма

Контакти:
Громадська ініціатива “Європа без Бар’єрів”
Мар’яна Кузьо
(044) 238 68 43
maryana.kuzio@gmail.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: