Чи здатна Україна на ефективні дії щодо внутрішньо переміщених осіб?

У вівторок, 31 березня, об 11:30 в приміщенні УНІАН (вул. Хрещатик, 4, Київ) відбудеться прес-конференція Центру дослідження суспільства за участі експертів з питань міграції.

У вівторок, 31 березня, об 11:30 в приміщенні УНІАН (вул. Хрещатик, 4, Київ) відбудеться прес-конференція Центру дослідження суспільства за участі експертів з питань міграції:

  • Тарас Доронюк, Центр дослідження суспільства
  • Андрій Солодько, Центр дослідження суспільства
  • Вікторія Савчук, Крим SOS

Під час прес-конференції буде представлено детальний аналіз та план вироблення політики щодо внутрішньо переміщених осіб в Україні.

Адже, станом на кінець лютого 2015 року 2,4% населення (1 092 405 осіб) є зареєстрованими ВПО, насправді частка вимушених мігрантів сягає 3,9%. За оцінкою Управління по координації гуманітарних питань ООН, 5 000 000 осіб потребують безпосередньої гуманітарної допомоги. Хоча найвищим державним керівництвом неодноразово піднімалося питання ВПО, точніше збільшувався рівень уваги до нього, відсутні значущі наслідки у вигляді позитивної програми щодо вирішення проблем ВПО в Україні. За рік не сформовано ані конкретної стратегії, ані елементарної оцінки приблизних матеріальних затрат на забезпечення достойної підтримки.

Ви дізнаєтесь:

  • Де приховується першоджерело появи проблеми
  • Чого бракує уряду для створення чіткої політики щодо внутрішньо переміщених осіб в Україні
  • Які кроки потрібно зробити задля вирішення даної проблеми

Захід відбудеться за підтримки Міжнародного фонду «Відродження»

Контакти:  Ірина Шевченко +38 093 79 303 76, info@cedos.org.ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: