Чи забезпечено доступ до публічної інформації на Галичині й Волині?

3 жовтня о 10:00 у Львові (Інститут політичних технологій, площа Ринок, 8) відбудеться прес-конференція, присвячена результатам моніторингу забезпечення доступу до публічної інформації у Львівській, Івано-Франківській і Волинській областях

3 жовтня о 10:00 у Львові (Інститут політичних технологій, площа Ринок, 8) відбудеться прес-конференція, присвячена результатам моніторингу забезпечення доступу до публічної інформації у Львівській, Івано-Франківській і Волинській областях. Захід проводить ГО “Центр громадської адвокатури” за підтримки програми “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження”.

Уже понад рік в Україні діє новий закон “Про доступ до публічної інформації”. Його високо оцінили міжнародні й національні експерти. Водночас під час його впровадження органи публічної влади та громадяни стикнулися з низкою перешкод у реалізації права знати.

28 вересня у світі відзначали Міжнародний день права знати, який започаткувала The Freedom of Information Advocates Network (FOIAnet) 2003 року.

Контакти:
ГО “Центр громадської адвокатури”
Іванна Фединчук
097 761 65 71

***

Мета програми “Верховенство права” – підтримати ініціативи громадянського суспільства, спрямовані на захист прав людини й основоположних свобод, сприяти підвищенню правової свідомості та громадської активності на центральному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: