Чи впливає громадськість на реформування ЖКГ?

10 вересня о 12:30 у Києві (ІА “Українські новини”, вул. Еспланадна, 20) відбудеться прес-конференція “Чи впливає громадськість на реформування ЖКГ?”

10 вересня о 12:30 у Києві (ІА “Українські новини”, вул. Еспланадна, 20) відбудеться прес-конференція “Чи впливає громадськість на реформування ЖКГ?” Захід проводить Спілка власників житла України за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

На прес-конференції буде презентовано друкований та електронний збірники найкращих практик громадських організацій у сфері ЖКГ, які укладено за матеріалами всеукраїнської конференції “Реформування ЖКГ: від найкращих практик – до спільних дій” (Київ, березень 2013 року).

У прес-конференції візьмуть участь:
– Олексій Кучеренко, голова Спілки власників житла України;
– Олексій Орловський, директор програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”;
– Михайло Березовчук, заступник голови Спілки власників житла Києва.

Учасники прес-конференції представлять консолідовану позицію громадськості щодо реформування ЖКГ.

Контакти:
Спілка власників житла України
Микола Чорний
(044) 253 52 17
analitik@ukr.net

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування” – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисті й лобіюванні спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному й місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: