Чи стане Україна частиною Європейського дослідницького простору?

17-18 вересня у Львові відбудеться конференція “Чи стане Україна частиною Європейського дослідницького простору?”

17-18 вересня у Львові відбудеться конференція “Чи стане Україна частиною Європейського дослідницького простору?”. Захід проводять ГО “Агенція європейських інновацій”, Асоціація “Львівський центр інновацій” і Львівський центр науки, інновацій та інформатизації за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду “Відродження” та Львівської міської ради.

На конференції заплановано заслухати доповіді про практичні аспекти проектної діяльності, інструменти розвитку економіки, а також про внутрішні ініціативи у сфері науково-технологічної та інноваційної діяльності. Буде розглянуто перспективи використання фінансових інструментів Європейського Союзу з підтримки науково-технологічних проектів і практичні поради щодо підготовки та реалізації проектів.

Також буде надано актуальну інформацію про нові конкурси 7-ї Рамкової програми ЄС на 2013 рік (за напрямами “Здоров’я”, “Продукти харчування, сільське господарство, біотехнології”, “Інформаційно-комунікаційні технології (ІКТ)”, “Малі та середні підприємства”) і наступну європейську програму “Горизонт” (2014-2020 роки).

До участі в конференції запрошено ключових українських експертів, науковців, представників регіональної та центральної влади, а також представників регіональних агенцій малого й середнього бізнесу.

Програма

Контакти:
ГО “Агенція європейських інновацій”
Іван Кульчицький
050 92 92 396
kul.ivan@gmail.com

 

***

Мета Європейської програми  – сприяти європейській інтеграції України через поєднання зовнішнього тиску Європейського Союзу з внутрішнім тиском українського громадянського суспільства для утвердження цінностей відкритого суспільства в Україні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: