Чи складно отримати візу в країни ЄС у Львові?

26 вересня о 13:00 у Львові відбудеться презентація громадського дослідження міграційного потенціалу західних областей України й особливостей візової політики консульських установ у Львові

26 вересня о 13:00 у Львові, у Львівському прес-клубі (просп. Шевченка, 11), відбудеться презентація громадського дослідження міграційного потенціалу західних областей України й особливостей візової політики консульських установ у Львові. Польовий етап дослідження було проведено у червні-липні в межах громадської ініціативи “Європа без бар’єрів” за підтримки Європейської програми Міжнародного Фонду “Відродження”.

Експерти озвучать прогноз міграційного потенціалу громадян, що проживають у західних областях України, у разі скасування візового режиму (при короткострокових поїздках).

Окрім того, буде оприлюднено дані громадського дослідження візової політики та практики консульських установ, що розташовані у Львові, стосовно виконання ними положень Угоди про спрощення оформлення віз, Візового кодексу, Угоди про правила малого прикордонного руху. Також буде надано рекомендації для вдосконалення діяльності відповідних установ.

Участь у заході візьмуть:
– Андрій Лепак, керівник Львівського юридичного товариства, представник громадської ініціативи “Європа без бар’єрів” у Львові;
– Світлана Мітряєва, директор Регіонального філіалу Національного інституту стратегічних досліджень в Ужгороді, представниця громадської ініціативи “Європа без бар’єрів” в Ужгороді;
– Петро Верзун, виконавчий директор Асоціації захисту прав молоді Волині, представник громадської ініціативи “Європа без бар’єрів” у Луцьку.

На захід також запрошено в.о. Генерального консула Республіки Польща у Львові Анджея Дрозда, Генерального консула Чеської Республіки у Львові Давіда Павліту, Представника МЗС у Львівській області В’ячеслава Войнаровського, а також представників місцевих ЗМІ та влади.

Контакти: ГІ “Європа без бар’єрів”, (044) 238 68 43, office_ewb@novisa.com.ua

***

Мета Європейської програми – сприяти європейській інтеграції України шляхом фінансової й експертної підтримки громадських ініціатив.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: