Чи покращилася якість перевезення пасажирів у Львові?

22 січня о 12:00 у Львові (Львівський прес-клуб) відбудеться засідання “Чи покращилася якість послуг із перевезення пасажирів у маршрутних таксі м. Львова за час функціонування нової транспортної схеми?”

22 січня о 12:00 у Львові (Львівський прес-клуб) відбудеться засідання “Чи покращилася якість послуг із перевезення пасажирів у маршрутних таксі м. Львова за час функціонування нової транспортної схеми?” Захід проводить Інформаційно-правовий центр “Наше право” за підтримки програми “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження”.

Під час заходу буде представлено результати дослідження громадської думки щодо якості перевезення пасажирів у маршрутних таксі Львова. Експерти підсумують результати запровадження й функціонування в місті нової транспортної схеми та її наслідки для пасажирів.

Під час засідання також буде висвітлено питання розгляду скарг пасажирів уповноваженими органами.

Окрім цього, для представників ЗМІ буде озвучено деталі судової справи ІПЦ “Наше право” проти Управління транспорту та зв’язку Львівської міськради, яку розглядає Франківський районний суд Львова.

Учасники обговорення:
– Андрій Лепак, президент ІПЦ “Наше право”;
– Богдан Зелений, юрист ІПЦ “Наше право”;
– Галина Кунька, юрист ІПЦ “Наше право”;
– Ігор Гулик, директор і головний редактор “Львівської газети”;
– Степан Сухарина, представник ІТ-компанії “AVYS”, веб-майстер сайту http://www.router.lviv.ua/.

Польовий етап дослідження було проведено з 14 по 18 січня. Інтерв’юери опитали 600 пасажирів маршрутних таксі. Опитування було проведено методом стихійної вибірки на фіксованих зупинках громадського транспорту в різних частинах міста.

Контакти:
Інформаційно-правовий центр “Наше право”
(032) 236 70 49
nashepravo@gmail.com

***

Мета програми “Верховенство права” – підтримати ініціативи громадянського суспільства, спрямовані на захист прав людини й основоположних свобод, сприяти підвищенню правової свідомості та громадської активності на центральному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: