Чи назріває новий Майдан? Прес-конференція

11 вересня о 13:30 у Києві відбудеться прес-конференція “Чи назріває новий Майдан? Результати моніторингу протестів, репресій і поступок”

11 вересня о 13:30 у Києві (ІА “УНІАН”, вул. Хрещатик, 4) відбудеться прес-конференція “Чи назріває новий Майдан? Результати моніторингу протестів, репресій і поступок”. Захід проводить Центр соціальних і трудових досліджень спільно з Центром дослідження суспільства за підтримки програмної ініціативи “Демократична практика” Міжнародного фонду “Відродження” та Національного фонду за демократію.

Після знесення наметового містечка в центрі Києва багато хто заговорив про новий Майдан проти нової влади. Але чи склалися для нього необхідні передумови? Чи ще триває протестна хвиля, піднята Майданом? Які питання зараз виводять людей на протест? Чи протестують українці проти загострення соціально-економічних проблем через політику нового уряду? Чи часто виходять на протести проти війни та мобілізації? Чи протестують мешканці Донецької та Луганської областей проти сепаратистських “народних республік”? Чи протестують кримчани проти нової російської влади?
 
У прес-конференції візьмуть участь:
– Ніна Потарська, директорка Центру соціальних і трудових досліджень;
– Володимир Іщенко, заступник директора Центру соціальних і трудових досліджень;
– Ксенія Проконова, адвокат АО “Юскутум”.

Контакти:
Центр соціальних і трудових досліджень
Володимир Іщенко
097 396 44 99
info@cslr.org.ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: