Чи можуть українські громадські організації стати впливовим гравцем в ЄС?

15 липня в готелі «Русь» (м. Київ, вул. Госпітальна, 4) Громадянська мережа ОПОРА проводить конференцію «Перспективи взаємодії українських організацій громадянського суспільства з громадськими платформами Брюсселя: крок до євроінтеграції».

Конференція має на меті оцінити рівень активності громадських організацій на пан’європейському рівні, окреслити результати їхньої співпраці з інституціями Європейського Союзу та охарактеризувати інструменти для лобіювання, які застосовуються в Брюсселі. Захід дасть можливість представникам українських НУО більше дізнатися про природу європейських асоціацій (платформ) та ефективність мережевих організацій, про шляхи налагодження співпраці з закордонними колегами та подискутувати про способи впливу українського громадянського суспільства на політику ЄС щодо України.

Доповідачами на конференції запрошено представників європейських мереж та громадських організацій з Польщі (Юлія Ключинска, Європейська мережа Національних Асоціацій), Німеччини (Європейська мережа організації громад), Болгарії (Інститут Відкритого Суспільства), а також українських громадських діячів, які мають досвід співпраці з партнерами з країн Європейського Союзу (Анна Голубовська-Онісімова (ВЕГО «МАМА-86»), Тарас Тимчук (Ресурсний центр «Гурт»), Катерина Левченко («Ла Страда-Україна»), Юрій Урбанський (Національний екологічний центр України).

Під час конференції також буде представлений проект дослідження щодо діяльності пан’європейських платформ та можливостей для співпраці українських громадських асоціацій з цими платформами.

Акредитуватися можна, надіславши листа на адресу lviv@opora.org.ua до ранку середи, 14 липня. Початок конференції о 10:30.

Конференція відбувається за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду “Відродження” і є частиною пріоритету програми, в рамках якого передбачається поглиблення відносин між українським та пан’європейським громадянськими суспільствами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: