Чи готові політики та топ-службовці до реальної боротьби з корупцією?

29 квітня об 11:00 у Києві відбудеться презентація кампанії “За доброчесність публічних осіб” і прес-конференція “Чи готові політики та топ-службовці до реальної боротьби з корупцією, конфліктом інтересів і приховуванням доходів?”

29 квітня об 11:00 у Києві (прес-центр Національної спілки журналістів України, вул. Хрещатик, 27-А, 2-й поверх) відбудеться презентація кампанії “За доброчесність публічних осіб” і прес-конференція “Чи готові політики та топ-службовці до реальної боротьби з корупцією, конфліктом інтересів і приховуванням доходів?” Захід проводить Фундація “Відкрите суспільство” як координатор коаліції “За доброчесну публічну службу” за підтримки програмної ініціативи “Демократична практика” Міжнародного фонду “Відродження”.

Мета кампанії – сприяти доброчесності, запобігати приховуванню доходів і конфлікту інтересів у діяльності політиків і посадовців.

У заході візьме участь Іван Сікора, директор Фундації “Відкрите суспільство”, Едуард Рахімкулов, директор Програми USAID “Рада”, а також представник Фонду “Демократичні ініціативи” імені Ілька Кучеріва.

Політики обіцяють виборцям боротьбу з корупцією. Але чи хочуть вони почати її з себе? Топ-чиновники декларують важливість ламання корупційних схем. Але чи готові вони оприлюднити власні декларації та декларації посадовців, які працюють у сферах із високими корупційними ризиками? Чи готові учасники президентських і столичних виборів відкрити інформацію про своїх спонсорів? Відповіді на ці питання спробують дати учасники заходу.

Під час заходу також буде презентовано декларацію доброчесності публічної особи та методологію моніторингу соціальних мереж, яка є ефективним інструментом ідентифікації конфлікту інтересів і приховування доходів.

Контакти:
Фундація “Відкрите суспільство”
067 505 84 04
osf55@ukr.net

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: