Чи готова Україна впроваджувати електронне врядування й електронну демократію?

18 листопада о 12:00 у Києві відбудеться круглий стіл “Використання досягнень інформаційного суспільства для розвитку електронної демократії”

18 листопада о 12:00 у Києві, у Міжнародному виставковому центрі (Броварський проспект, 15, павільйон №3), відбудеться круглий стіл “Використання досягнень інформаційного суспільства для розвитку електронної демократії”. Захід організовує програма “Посилення впливу громадянського суспільства” Міжнародного фонду “Відродження” в межах Міжнародного наукового конгресу з розвитку ІКТ і розбудови інформаційного суспільства України.

Запитання до обговорення:
• Прозорість, діалог, участь як складові електронної демократії.
• Як Ви оцінюєте готовність України до впровадження електронного врядування й електронної демократії?
• Е-демократія: хто має бути ініціатором? Роль органів державної влади, місцевого самоврядування й інститутів громадянського суспільства.

Програма круглого столу

“Посилення впливу громадянського суспільства”
Діана Зубко
(044) 461 95 00
zubko@irf.ua

***

Мета програми “Посилення впливу громадянського суспільства”  – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисту та лобіюванню спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: