Чи є майбутнє в органів самоорганізації населення? Прес-конференція

19 листопада о 13:30 у Києві відбудеться прес-конференція “Чи є майбутнє в органів самоорганізації населення?”

19 листопада о 13:30 у Києві (ІА “УНІАН”, вул. Хрещатик, 4) відбудеться прес-конференція “Чи є майбутнє в органів самоорганізації населення?” Захід проводить ВГО “Асоціація сприяння самоорганізації населення” за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

У прес-конференції візьмуть участь:
– голова Координаційної ради з питань розвитку громадянського суспільства при Президентові України, керівник Головного управління конституційно-правової модернізації Адміністрації Президента Марина Ставнійчук;
– голова ВГО “Асоціація сприяння самоорганізації населення” Андрій Крупник;
– директор програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження” Олексій Орловський.

Під час заходу буде представлено підсумки всеукраїнської науково-практичної конференції з питань самоорганізації населення, яка відбулася нещодавно в місті Горлівка (Донецька область). Там було розглянуто найкращі практики залучення громадськості до вирішення питань соціального захисту та соціальної допомоги населенню.

Також у ході прес-конференції буде висвітлено критичну ситуацію, яка склалася з підготовкою нової редакції закону “Про органи самоорганізації населення” й інших законопроектів, що стосуються розвитку громадянського суспільства в Україні.

Контакти:
ВГО “Асоціація сприяння самоорганізації населення”
В’ячеслав Кіщенко
095 336 01 55
samoorg@ukr.net

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування” – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисті й лобіюванні спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному й місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: