Чи доступні адмінпослуги для людей з обмеженими фізичними можливостями у Криму?

24 вересня об 11:00 у Сімферополі (Кримський етнографічний музей, вул. Пушкіна, 20) відбудеться громадське обговорення методології моніторингу доступності адміністративних послуг у Криму для людей з обмеженими фізичними можливостями

24 вересня об 11:00 у Сімферополі (Кримський етнографічний музей, вул. Пушкіна, 20) відбудеться громадське обговорення методології моніторингу доступності адміністративних послуг у Криму для людей з обмеженими фізичними можливостями. Захід проводить Кримська республіканська організація захисту прав інвалідів “Надія” за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

На захід запрошено керівників підрозділів архітектури та містобудування, інспекції Державного архітектурно-будівельного контролю в АРК, місцевих органів самоврядування, а також представників правозахисних і громадських організацій, засобів масової інформації.

Планується розглянути такі питання:
– попередня оцінка ситуації у сфері архітектурної доступності об’єктів громадського користування;
– критерії архітектурної доступності установ, що надають адміністративні послуги;
– правові аспекти забезпечення доступності установ, що надають адміністративні послуги;
– упровадження досвіду проектів “Правосуддя без бар’єрів” і “Карта доступності України” в реалізації проекту з забезпечення доступності адміністративних послуг для людей з обмеженими фізичними можливостями.

Контакти:
Кримська республіканська організація захисту прав інвалідів “Надія”
093 694 71 02
centrprava_nadezda@mail.ru

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування” – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисті й лобіюванні спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному й місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: