Чи бути Коаліції проєвропейських організацій Криму?

29 квітня в приміщенні КРУ ім. І. Франка (м. Сімферополь, АР Крим) пройшло чергове засідання дискусійного клубу на тему:. "Політичні і правові шляхи європейської інтеграції України", організованого Центром європейської інформації м. Сімферополя, що діє за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду "Відродження". Поміж інших питань під час заходу обговорили перспективи ініціативи створення Коаліції проєвропейських організацій АР Крим.

29 квітня в приміщенні КРУ ім. І. Франка (м. Сімферополь, АР Крим) пройшло чергове засідання дискусійного клубу на тему:. “Політичні і правові шляхи європейської інтеграції України”, організованого Центром європейської інформації м. Сімферополя, що діє за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду “Відродження”. Захід проведений за ініціативи Союзу “Ялтинського міського комітету молодіжних організацій”, СМГО “Демократичні та громадські ініціативи” і РРА”Крим-перспектива”.

На дискусійному клубі обговорювалися питання, пов’язані з потенційними можливостями кримських громадських організацій в інформуванні громадськості, формуванні громадської думки і європейського світогляду.

Ініціатива Союзу “Ялтинського міського комітету молодіжних організацій” (керівник – Космач Борис) і СМГО “Демократичні та громадські ініціативи” (керівник – Шамков Юрій) про створення Коаліції проєвропейських організацій АР Крим була підтримана присутніми на заході. Під час обговорення цього питання учасники дискусійного клубу (представники Європейського клубу при ТНУ, ЗМІ) висловили надію на розвиток даної ініціативи і підтвердили своє бажання взяти участь як у підготовчому етапі створення Коаліції, так і у спільній активній роботі.

Для цього було прийнято рішення про збір додаткової інформації від кримських НУО, які готові вступити в Коаліцію проєвропейських організацій АР Крим.

Відповідальний за збір даних щодо потенційних можливостей громадських організацій АР Крим був визначений Союз “Ялтинського міського комітету молодіжних організацій” (керівник організації – Космач Борис, union.crimea@gmail.com, +38 050 4971130).

Представник РРА “Крим-перспектива” (виконавчий директор Смірнов О.К) заявив про підтримку ініціативи і підтвердив готовність нававати всесторонню допомогу у розвитку даного напрямку.

Дарина Наконечна, координатор проектів Європейської програми
тел: +380 (44) 461 9500 | факс: +380 (44) 486 0166
eлектронна пошта: nakonechna@irf.kiev.ua
офіс: м.Київ, Бехтерівський пров. 13а к. 5

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: