Чи буде створено робочі місця для інвалідів?

18 січня о 10:00 у Києві (ІА “Укрінформ”, вул. Богдана Хмельницького, 8/16) відбудеться презентація результатів першого етапу проекту “Розробка нормативно-правового акту щодо створення транзитних робочих місць для інвалідів”

18 січня о 10:00 у Києві (ІА “Укрінформ”, вул. Богдана Хмельницького, 8/16) відбудеться презентація результатів першого етапу проекту “Розробка нормативно-правового акту щодо створення транзитних робочих місць для інвалідів”. Проект здійснює Всеукраїнська громадська організація інвалідів “Гармонія” за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

На заході виступлять президент ВГОІ “Гармонія” Юрій Антропов і керівник проекту Анастасія Корнієнко. Серед запрошених гостей є представники державних органів, громадських організацій, студентства, людей з інвалідністю тощо.

За словами активістів, люди з інвалідністю потребують адаптаційного періоду після закінчення центрів професійної реабілітації. І чи не єдиний вихід – це створення господарсько-розрахункових філій із транзитними й постійними робочими місцями. За словами фахівців, якщо не вжити заходів для врегулювання діяльності цих філій, вони просто зникнуть, а з ними й робочі місця для людей з інвалідністю. Саме це відбулося в деяких центрах реабілітації, при яких спробували створити такі філії, а тепер починають їх ліквідовувати.

Контакти:
Всеукраїнська громадська організація інвалідів “Гармонія”
(044) 467 48 70
upom@rambler.ru

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування” – запровадження сталого діалогу громадянського суспільства з владою в тих сферах реформ, які можуть сприяти розвитку громадянського суспільства, через участь основних зацікавлених сторін у прийнятті та моніторингу виконання рішень органів влади на всіх рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: