Чесна розмова з майбутнім парламентом: громадсько-політичний форум

23 липня з 11:00 до 13:00 в Києві, у конференц-залі ТЦ “Парус” (вул. Мечнікова, 2, 2-й поверх), відбудеться громадсько-політичний форум “Чесна розмова з майбутнім парламентом”

23 липня з 11:00 до 13:00 в Києві, у конференц-залі ТЦ “Парус” (вул. Мечнікова, 2, 2-й поверх), відбудеться громадсько-політичний форум “Чесна розмова з майбутнім парламентом”.

Під час форуму учасники руху “Чесно” представлять результати першого етапу громадського аудиту кандидатів у народні депутати. Завдяки новітньому онлайн-інструменту – “чеснометру” – кожен виборець зможе ознайомитися зі сторінками чинних депутатів, у яких висвітлено їх відповідність критеріям руху “Чесно”. Підтримку проекту “Доброчесний кандидат до парламенту 2012” надав Міжнародний фонд “Відродження”.

Ініціатори форуму мають на меті отримати конкретні публічні зобов’язання від представників політичних сил щодо запровадження в майбутньому парламенті дієвих і прозорих механізмів, за допомогою яких виборці зможуть впливати на формування політичної пропозиції, а політичні сили – стати більш відповідальними та підзвітними.

До участі у форумі запрошено лідерів фракцій Верховної Ради України, керівників політичних партій, народних депутатів, регіональних представників руху “Чесно”, політтехнологів, експертів, журналістів, представників громадських і міжнародних організацій.

Серед доповідачів:
· Олександр Черненко (Комітет виборців України);
· Ірина Бекешкіна (Фонд “Демократичні ініціативи” імені Ілька Кучеріва);
· Вікторія Сюмар (Інститут Масової Інформації);
· Віктор Таран (Центр Політичних Студій та Аналітики);
· Денис Ковриженко (IFES);
· Тарас Шевченко (Інститут Медіа Права);
· Дмитро Котляр (екс-заступник Міністра юстиції);
· Тарас Петрів (Фундація Суспільність);
· Костянтин Квурт (“Інтерньюз-Україна”);
· Мустафа Найєм, Сергій Лещенко (“Українська Правда”);
· Лариса Івшина (“День”);
· Катерина Горчинська (“Kyiv Post”);
· Юлія Мак-Гафі (“Корреспондент”);
· Микола Княжицький (“ТВі”);
· Наталя Лігачова (“Телекритика”).

Форум відкриє експозиція “Доброчесність депутатів Верховної Ради” – візуалізація результатів громадського моніторингу чинних депутатів парламенту.

Співорганізаторами форуму є телеканал “ТВі” та Інтернет-видання “Українська Правда”. Серед інформаційних партнерів – телеканали “BeTV” і “5 канал”, газети “День” і “Kyiv Post”, Інтернет-видання “Корреспондент” і “Телекритика”.

Онлайн-трансляція Форуму відбуватиметься на “BeTV”, “Українській Правді” та “Корреспондент”.

Після форуму ініціатори руху “Чесно” вирушать у другий всеукраїнський тур 26 містами України, мета якого – представити результати перевірки напередодні партійних з’їздів якомога більшій кількості виборців і змусити політичні сили не допустити до участі у виборах недоброчесних кандидатів. Перші презентації заплановано 25 липня в Донецьку та 26 липня в Луганську.

Представникам ЗМІ потрібно акредитуватися: 067 441 51 30, press@adamant.net (Олена Бондаренко) або 067 243 63 55, osushytska@internews.ua (Ольга Сушицька).

Громадянський рух “Чесно”
(044) 234 80 94
info.chesno@gmail.com

***

Місія Міжнародного фонду “Відродження” – фінансово й організаційно сприяти становленню відкритого, демократичного суспільства в Україні шляхом підтримки значущих для його розвитку громадських ініціатив.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: