АНОНС: Представники патрульної поліції зустрінуться з чернівчанами у «виїзній» громадської приймальні

29 червня представники Офісу патрульної поліції Чернівців зустрінуться з мешканцями міста у форматі виїзної громадської приймальні. Мета заходу – подолання стереотипів щодо роботи поліції та налагодження ефективної співпраці органів місцевого самоврядування, патрульної поліції та громадськості задля підвищення рівня безпеки у місті.

29 червня представники Офісу патрульної поліції Чернівців зустрінуться з мешканцями міста у форматі виїзної громадської приймальні.

Мета заходу – подолання стереотипів щодо роботи поліції та налагодження ефективної співпраці органів місцевого самоврядування, патрульної поліції та громадськості задля підвищення рівня безпеки у місті.

Час: 19.00.

Місце: м. Чернівці, вул. Південно-Кільцева, 1А.

Під час заходу чернівчани зможуть детальніше ознайомитися із структурою патрульної поліції, їхньою діяльністю та повноваженнями, зрозуміти принципи роботи служби «102», а також дізнатися, як підвищити безпеку на дорогах мікрорайонів за допомогою електронних ресурсів та таких інструментів громадської участі як звернення, долучитися до розробки порад щодо створення безпечних умов життя у місті.

Громадські приймальні відбуваються у рамках проекту «Безпечні вулиці», що втілюється ЧОГО «Буковинська агенція регіонального розвитку» спільно з Чернівецькою міською радою та Управлінням патрульної поліції у м. Чернівці в рамках Програмної ініціативи «Права людини та правосуддя» Міжнародного фонду “Відродження”.

Детальну інформацію можна отримати за телефоном: +38 050 26 00 193 або, надіславши лист на адресу: zh.oliynyk@bard.cv.ua, Жанна Олійник.

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: